חרשים
סמל למ״ס 1209 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חרשים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 59.3% | 6.4% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0383 מתוך 408 |
| ישר! | 25.3% | 16.1% | 524646 | 571 מתוך 1,192559 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| ביחד | 5.4% | 9.3% | 342537 | 778 מתוך 1,192775 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514458 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352831 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038277 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.4% | 5.9% | 869881 | 162 מתוך 1,19224 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.9% | 20.5% | 10113 | 1,069 מתוך 1,1921,028 מתוך 1,038355 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.7% | 18821 | 960 מתוך 1,192941 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534867 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768767 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19825 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 5.0% | 44.0% | 14419 | 1,019 מתוך 1,192992 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 92.3% | 37.8% | 979797 | 32 מתוך 1,19232 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 14.7% | 859777 | 182 מתוך 1,19234 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.9% | 2.8% | 18820 | 965 מתוך 1,192942 מתוך 1,038325 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 81.0% | 78.0% | 747685 | 301 מתוך 1,192246 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 221 | 5,690,682 | 10117 | 1,076 מתוך 1,192927 מתוך 1,038378 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.1% | 79.8% | 7.9% | 11.2% | 76.1% | 89 | העבודה-מימד 38.2% |
| 2009 | 3.4%▲2.3 | 70.1%▼9.7 | 12.0%▲4.1 | 14.5%▲3.3 | 74.5% | 117 | קדימה 31.6% |
| 2013 | 3.9%▲0.5 | 82.8%▲12.7 | 6.2%▼5.7 | 0.8%▼13.7 | 72.9% | 128 | העבודה 39.8% |
| 2015 | 3.5%▼0.4 | 90.2%▲7.4 | 2.8%▼3.5 | 3.5%▲2.7 | 74.5% | 143 | המחנה הציוני 46.2% |
| אפר׳ 2019 | 3.8%▲0.3 | 91.2%▲1.0 | 2.2%▼0.6 | 2.7%▼0.8 | 81.2% | 182 | מרצ 43.4% |
| ספט׳ 2019 | 3.5%▼0.4 | 89.5%▼1.7 | 5.2%▲3.0 | 1.7%▼1.0 | 77.1% | 172 | המחנה הדמוקרטי 47.1% |
| 2020 | 5.4%▲1.9 | 85.5%▼4.0 | 7.8%▲2.6 | – | 75.8% | 166 | העבודה-גשר-מרצ 50.6% |
| 2021 | 3.2%▼2.2 | 92.5%▲6.9 | 2.7%▼5.1 | – | 79.1% | 186 | מרצ 46.2% |
| 2022 | 3.7%▲0.5 | 90.4%▼2.1 | 1.6%▼1.1 | 0.0% | 75.1% | 187 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 39.0% |
| 2026 | 5.0%▲1.2 | 92.3%▲1.9 | 1.8%▲0.2 | 0.9%▲0.9 | 81.0% | 221 | הדמוקרטים 59.3% |
מפקד 2022
| חרשים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 665 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027384 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,562 | – | 505652 | 583 מתוך 1,162454 מתוך 1,027197 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767472 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.5% | 12.4% | 747170 | 296 מתוך 1,151291 מתוך 1,016121 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.3% | 25.8% | 908991 | 116 מתוך 1,159115 מתוך 1,02735 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.7% | 25.3% | 737377 | 276 מתוך 1,012271 מתוך 1,00376 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,800 | 104,300 | 514563 | 566 מתוך 1,160562 מתוך 1,027152 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.6% | 69.8% | 237 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חלוץ 1.6 ק״מ · סאג'ור 2.2 ק״מ · פקיעין (בוקייעה) 2.3 ק״מ · נחף 2.6 ק״מ · כסרא-סמיע 2.6 ק״מ