פקיעין (בוקייעה)
סמל למ״ס 536 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 5,920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישראל ביתנו הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פקיעין (בוקייעה) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישראל ביתנו | 43.5% | 5.9% | 1008399 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 194 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 25.5% | 8.8% | 939487 | 84 מתוך 1,1922 מתוך 1955 מתוך 408 |
| ישר! | 14.4% | 16.1% | 391735 | 731 מתוך 1,19216 מתוך 19263 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 7.1% | 6.4% | 516145 | 585 מתוך 1,1928 מתוך 19223 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.4% | 20.5% | 341739 | 786 מתוך 1,19215 מתוך 19246 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 2.7% | 205022 | 943 מתוך 1,19210 מתוך 19315 מתוך 408 |
| ביחד | 0.8% | 9.3% | 151116 | 1,010 מתוך 1,19217 מתוך 19342 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 711160 | 288 מתוך 1,19215 מתוך 19139 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.2% | 5.7% | 122216 | 1,039 מתוך 1,19213 מתוך 19335 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 954493 | 34 מתוך 1,1929 מתוך 1922 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.7% | 131115 | 1,029 מתוך 1,19214 מתוך 19338 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 694467 | 286 מתוך 1,1928 מתוך 1998 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 6.8% | 44.0% | 181723 | 973 מתוך 1,19216 מתוך 19314 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 65.7% | 37.8% | 593351 | 488 מתוך 1,19213 מתוך 19202 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 25.9% | 14.7% | 898984 | 130 מתוך 1,1923 מתוך 1967 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 203922 | 937 מתוך 1,19211 מתוך 19313 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.0% | 78.0% | 128917 | 1,047 מתוך 1,1923 מתוך 19337 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 3,429 | 5,690,682 | 855686 | 178 מתוך 1,1929 מתוך 1958 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.4% | 43.2% | 37.3% | 0.9% | 76.2% | 2,468 | העבודה-מימד 28.1% |
| 2009 | 30.5%▲12.2 | 35.2%▼8.0 | 33.3%▼4.0 | 0.0%▼0.9 | 62.5% | 2,154 | העבודה 27.4% |
| 2013 | 40.0%▲9.4 | 16.7%▼18.4 | 42.4%▲9.1 | 0.5%▲0.5 | 63.3% | 2,383 | הליכוד ביתנו 35.3% |
| 2015 | 39.7%▼0.3 | 17.4%▲0.7 | 30.4%▼12.0 | 12.2%▲11.7 | 65.2% | 2,601 | ישראל ביתנו 30.5% |
| אפר׳ 2019 | 34.3%▼5.4 | 40.9%▲23.5 | 22.3%▼8.1 | 1.5%▼10.8 | 58.9% | 2,519 | מרצ 22.7% |
| ספט׳ 2019 | 10.0%▼24.3 | 40.4%▼0.4 | 25.2%▲2.9 | 23.8%▲22.4 | 65.0% | 2,814 | הרשימה המשותפת 25.2% |
| 2020 | 7.2%▼2.8 | 60.3%▲19.8 | 32.0%▲6.8 | – | 67.1% | 2,944 | הרשימה המשותפת 32.0% |
| 2021 | 7.7%▲0.5 | 62.6%▲2.3 | 29.4%▼2.6 | – | 58.5% | 2,606 | ישראל ביתנו 43.8% |
| 2022 | 2.0%▼5.7 | 65.9%▲3.3 | 31.5%▲2.1 | 0.2% | 62.2% | 2,853 | ישראל ביתנו 37.5% |
| 2026 | 6.8%▲4.8 | 65.7%▼0.2 | 25.9%▼5.6 | 1.1%▲0.9 | 70.0% | 3,429 | ישראל ביתנו 43.5% |
מפקד 2022
| פקיעין (בוקייעה) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,920 | 9,601,720 | 853386 | 176 מתוך 1,16213 מתוך 1960 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,270 | – | 642269 | 415 מתוך 1,16215 מתוך 19128 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 427238 | 598 מתוך 1,1625 מתוך 19229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.7% | 12.4% | 448341 | 635 מתוך 1,1514 מתוך 19239 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.2% | 25.8% | 208328 | 922 מתוך 1,1594 מתוך 19293 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,200 | 104,300 | 197826 | 943 מתוך 1,1605 מתוך 19301 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.9% | 69.8% | 912 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פקיעין חדשה 0.8 ק״מ · חרשים 2.3 ק״מ · כסרא-סמיע 2.4 ק״מ · חלוץ 3.4 ק״מ · צוריאל 3.5 ק״מ