פקיעין חדשה
סמל למ״ס 281 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 89.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פקיעין חדשה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 51.2% | 20.5% | 969594 | 53 מתוך 1,19253 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| ש״ס | 17.6% | 5.3% | 989899 | 26 מתוך 1,19226 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 14.0% | 5.7% | 878692 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,03834 מתוך 408 |
| ישר! | 6.5% | 16.1% | 272022 | 865 מתוך 1,192833 מתוך 1,038317 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 5.1% | 595367 | 487 מתוך 1,192483 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635865 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
| ביחד | 1.5% | 9.3% | 18819 | 970 מתוך 1,192947 מתוך 1,038332 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 2.7% | 221225 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038305 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848288 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 191116 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 10113 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038392 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 89.3% | 44.0% | 888795 | 139 מתוך 1,192138 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 8.9% | 37.8% | 211417 | 939 מתוך 1,192895 מתוך 1,038339 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.2% | 2.8% | 211224 | 926 מתוך 1,192906 מתוך 1,038308 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 83.5% | 78.0% | 889093 | 134 מתוך 1,192100 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 336 | 5,690,682 | 242724 | 900 מתוך 1,192756 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.0% | 56.4% | 0.0% | 3.6% | 65.1% | 140 | העבודה-מימד 35.7% |
| 2009 | 65.3%▲25.3 | 33.5%▼22.9 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.6 | 69.8% | 170 | ש״ס 37.1% |
| 2013 | 82.1%▲16.8 | 13.1%▼20.4 | 0.0%±0.0 | 4.8%▲4.8 | 66.0% | 168 | ש״ס 47.6% |
| 2015 | 83.6%▲1.4 | 10.6%▼2.5 | 0.0%±0.0 | 5.8%▲1.0 | 73.7% | 207 | הליכוד 42.5% |
| אפר׳ 2019 | 86.3%▲2.8 | 8.4%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 4.0%▼1.8 | 78.9% | 249 | הליכוד 52.6% |
| ספט׳ 2019 | 82.6%▼3.7 | 15.1%▲6.6 | 0.0%±0.0 | 2.3%▼1.7 | 79.7% | 259 | הליכוד 50.2% |
| 2020 | 90.7%▲8.1 | 8.9%▼6.1 | 0.0%±0.0 | – | 83.6% | 269 | הליכוד 59.9% |
| 2021 | 91.4%▲0.7 | 7.8%▼1.1 | 0.0%±0.0 | – | 76.2% | 256 | הליכוד 54.7% |
| 2022 | 91.8%▲0.4 | 7.5%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.4% | 281 | הליכוד 48.0% |
| 2026 | 89.3%▼2.5 | 8.9%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 1.2%▲1.2 | 83.5% | 336 | הליכוד 51.2% |
מפקד 2022
| פקיעין חדשה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 690 | 9,601,720 | 303333 | 807 מתוך 1,162681 מתוך 1,027271 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,384 | – | 445046 | 647 מתוך 1,162517 מתוך 1,027219 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 20.8% | 12.4% | 959492 | 59 מתוך 1,15159 מתוך 1,01631 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.4% | 25.8% | 9513 | 1,053 מתוך 1,159975 מתוך 1,027353 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 6.8% | 25.3% | 111113 | 904 מתוך 1,012895 מתוך 1,003278 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 88,500 | 104,300 | 15822 | 983 מתוך 1,160944 מתוך 1,027317 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 59.4% | 69.8% | 1,034 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פקיעין (בוקייעה) 0.8 ק״מ · כסרא-סמיע 2.4 ק״מ · צוריאל 2.7 ק״מ · חוסן 2.9 ק״מ · חרשים 3.1 ק״מ