צוריאל
סמל למ״ס 774 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 76.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צוריאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 47.3% | 20.5% | 939291 | 83 מתוך 1,19283 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 18.1% | 5.7% | 959497 | 60 מתוך 1,19259 מתוך 1,03813 מתוך 408 |
| ישר! | 15.8% | 16.1% | 413438 | 703 מתוך 1,192685 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.0% | 5.1% | 726882 | 326 מתוך 1,192324 מתוך 1,03873 מתוך 408 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281930 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| ש״ס | 3.4% | 5.3% | 817885 | 227 מתוך 1,192222 מתוך 1,03861 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605562 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038143 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 1.3% | 5.9% | 261823 | 877 מתוך 1,192842 מתוך 1,038310 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231326 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.7% | 6.4% | 18178 | 962 מתוך 1,192846 מתוך 1,038366 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 76.8% | 44.0% | 797687 | 248 מתוך 1,192247 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 21.5% | 37.8% | 332629 | 800 מתוך 1,192771 מתוך 1,038290 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221325 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.6% | 78.0% | 717282 | 341 מתוך 1,192282 מתוך 1,03871 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 298 | 5,690,682 | 192119 | 963 מתוך 1,192819 מתוך 1,038332 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 37.8% | 57.3% | 0.7% | 3.5% | 63.2% | 143 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 68.2%▲30.4 | 30.6%▼26.8 | 0.0%▼0.7 | 0.6%▼2.9 | 66.1% | 157 | הליכוד 33.8% |
| 2013 | 65.5%▼2.7 | 24.6%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 9.4%▲8.7 | 70.1% | 171 | הליכוד ביתנו 38.0% |
| 2015 | 72.9%▲7.4 | 18.6%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 8.0%▼1.3 | 77.7% | 199 | הליכוד 57.3% |
| אפר׳ 2019 | 79.0%▲6.1 | 11.7%▼6.9 | 0.0%±0.0 | 9.3%▲1.3 | 75.1% | 214 | הליכוד 46.7% |
| ספט׳ 2019 | 61.8%▼17.2 | 27.8%▲16.1 | 0.0%±0.0 | 10.4%▲1.0 | 74.0% | 212 | הליכוד 44.8% |
| 2020 | 75.2%▲13.4 | 24.3%▼3.5 | 0.5%▲0.5 | – | 73.5% | 214 | הליכוד 62.1% |
| 2021 | 75.0%▼0.2 | 23.1%▼1.2 | 0.0%▼0.5 | – | 70.8% | 216 | הליכוד 55.1% |
| 2022 | 81.2%▲6.2 | 18.8%▼4.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 67.9% | 224 | הליכוד 49.6% |
| 2026 | 76.8%▼4.4 | 21.5%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 80.6% | 298 | הליכוד 47.3% |
מפקד 2022
| צוריאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171818 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027327 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,403 | – | 789 | 1,085 מתוך 1,162950 מתוך 1,027370 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.1% | 12.4% | 716767 | 324 מתוך 1,151319 מתוך 1,016131 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.9% | 25.8% | 181126 | 948 מתוך 1,159915 מתוך 1,027303 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 1.3% | 25.3% | 000 | 1,009 מתוך 1,0121,000 מתוך 1,003320 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 139,700 | 104,300 | 716881 | 331 מתוך 1,160329 מתוך 1,02776 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 60.4% | 69.8% | 1,025 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חוסן 1.9 ק״מ · פקיעין חדשה 2.7 ק״מ · אלקוש 3.1 ק״מ · חורפיש 3.3 ק״מ · פקיעין (בוקייעה) 3.5 ק״מ