צביה

סמל למ״ס 1180 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 280 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 78.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 6.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.3%2009: מחנה נתניהו 6.2%2013: מחנה נתניהו 3.8%2015: מחנה נתניהו 5.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 8.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 10.4%2020: מחנה נתניהו 10.1%2021: מחנה נתניהו 9.1%2022: מחנה נתניהו 8.0%2026: מחנה נתניהו 16.6%2006: המחנה שמולו 82.0%2009: המחנה שמולו 81.2%2013: המחנה שמולו 83.0%2015: המחנה שמולו 87.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 86.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.4%2020: המחנה שמולו 88.4%2021: המחנה שמולו 85.4%2022: המחנה שמולו 85.1%2026: המחנה שמולו 78.5%2006: מפלגות ערביות 0.7%2009: מפלגות ערביות 1.2%2013: מפלגות ערביות 0.5%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 1.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהצביהישראלאחוזוןדירוג
ישר!36.1%16.1%777474275 מתוך 1,192268 מתוך 1,038106 מתוך 408
הדמוקרטים23.4%6.4%827975217 מתוך 1,192214 מתוך 1,038100 מתוך 408
ביחד15.6%9.3%736975321 מתוך 1,192320 מתוך 1,038102 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות6.8%5.1%757286288 מתוך 1,192286 מתוך 1,03857 מתוך 408
הליכוד5.9%20.5%312336817 מתוך 1,192791 מתוך 1,038259 מתוך 408
ישראל ביתנו3.4%5.9%464142626 מתוך 1,192595 מתוך 1,038233 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.9%2.7%494253587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038187 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.4%1.7%696472354 מתוך 1,192351 מתוך 1,038108 מתוך 408
עוצמה יהודית1.5%5.7%312242804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038225 מתוך 408
רע״ם1.5%5.9%879881160 מתוך 1,19222 מתוך 1,03878 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%697567286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408
גוש ביבי16.6%44.0%393151731 מתוך 1,192717 מתוך 1,038197 מתוך 408
גוש השינוי78.5%37.8%726966331 מתוך 1,192324 מתוך 1,038140 מתוך 408
המפלגות הערביות1.5%14.7%839576200 מתוך 1,19251 מתוך 1,03897 מתוך 408
לא התחייבו לגוש2.9%2.8%494252592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038189 מתוך 408
אחוז הצבעה76.0%78.0%353548770 מתוך 1,192672 מתוך 1,038211 מתוך 408
קולות כשרים2055,690,6828961,090 מתוך 1,192940 מתוך 1,038382 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.3%82.0%0.7%15.3%81.7%150קדימה 42.7%
20096.2%▲4.981.2%▼0.81.2%▲0.68.8%▼6.674.8%160קדימה 55.6%
20133.8%▼2.483.0%▲1.70.5%▼0.77.7%▼1.176.8%182העבודה 27.5%
20155.0%▲1.287.7%▲4.70.0%▼0.56.7%▼1.076.8%179המחנה הציוני 48.0%
אפר׳ 20198.9%▲3.986.6%▼1.10.0%±0.04.5%▼2.276.6%202כחול לבן 60.4%
ספט׳ 201910.4%▲1.587.4%▲0.80.0%±0.02.2%▼2.368.9%183כחול לבן 60.7%
202010.1%▼0.388.4%▲1.00.5%▲0.5–73.9%198כחול לבן 71.2%
20219.1%▼1.085.4%▼3.00.0%▼0.5–73.1%198יש עתיד 29.3%
20228.0%▼1.185.1%▼0.20.0%±0.00.0%70.4%188יש עתיד 44.7%
202616.6%▲8.678.5%▼6.61.5%▲1.52.9%▲2.976.0%205ישר! 36.1%

מפקד 2022

צביהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2809,601,7203321,119 מתוך 1,162986 מתוך 1,027397 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,622–1314151,015 מתוך 1,162881 מתוך 1,027345 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני463099991008 מתוך 1,1628 מתוך 1,0273 מתוך 408
בני 65 ומעלה17.1%12.4%868481162 מתוך 1,151160 מתוך 1,01676 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)38.7%25.8%656172399 מתוך 1,159397 מתוך 1,027115 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)26.4%25.3%767680241 מתוך 1,012236 מתוך 1,00365 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)107,200104,300342744762 מתוך 1,160755 מתוך 1,027228 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202290.7%69.8%118 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים