לוטם
סמל למ״ס 1171 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לוטם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.9% | 16.1% | 848284 | 187 מתוך 1,192183 מתוך 1,03868 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 19.1% | 6.4% | 736967 | 323 מתוך 1,192317 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| ביחד | 16.1% | 9.3% | 757277 | 292 מתוך 1,192291 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 2.7% | 908990 | 108 מתוך 1,192108 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| רע״ם | 5.1% | 5.9% | 8910083 | 136 מתוך 1,1924 מתוך 1,03869 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.4% | 20.5% | 241527 | 900 מתוך 1,192873 מתוך 1,038296 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 5.1% | 595367 | 487 מתוך 1,192483 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413537 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 1.4% | 8.8% | 869878 | 162 מתוך 1,19219 מתוך 1,03889 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231328 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17624 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534867 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828683 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03857 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 9.9% | 44.0% | 251632 | 891 מתוך 1,192868 מתוך 1,038277 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 77.2% | 37.8% | 716765 | 351 מתוך 1,192344 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 6.5% | 14.7% | 8810082 | 144 מתוך 1,1926 מתוך 1,03874 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 5.8% | 2.8% | 908990 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.5% | 78.0% | 444557 | 659 מתוך 1,192571 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 434 | 5,690,682 | 394342 | 729 מתוך 1,192592 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.3% | 67.9% | 1.2% | 23.6% | 73.5% | 165 | העבודה-מימד 37.0% |
| 2009 | 14.8%▲7.5 | 68.0%▲0.2 | 4.1%▲2.9 | 11.2%▼12.4 | 69.6% | 169 | קדימה 32.0% |
| 2013 | 8.8%▼6.0 | 80.3%▲12.3 | 0.4%▼3.7 | 2.0%▼9.2 | 70.9% | 249 | העבודה 36.9% |
| 2015 | 5.1%▼3.8 | 85.4%▲5.1 | 1.6%▲1.2 | 7.3%▲5.3 | 77.0% | 316 | המחנה הציוני 50.6% |
| אפר׳ 2019 | 12.3%▲7.2 | 82.7%▼2.8 | 0.0%▼1.6 | 4.7%▼2.5 | 73.2% | 358 | כחול לבן 57.5% |
| ספט׳ 2019 | 10.7%▼1.6 | 85.7%▲3.0 | 1.4%▲1.4 | 1.4%▼3.3 | 70.2% | 356 | כחול לבן 59.0% |
| 2020 | 12.1%▲1.4 | 82.6%▼3.1 | 3.9%▲2.5 | – | 71.3% | 356 | כחול לבן 60.1% |
| 2021 | 10.6%▼1.5 | 80.9%▼1.7 | 2.6%▼1.3 | – | 68.4% | 340 | יש עתיד 33.2% |
| 2022 | 11.1%▲0.5 | 79.6%▼1.3 | 4.7%▲2.0 | 0.0% | 68.1% | 362 | יש עתיד 39.8% |
| 2026 | 9.9%▼1.1 | 77.2%▼2.4 | 6.5%▲1.8 | 5.8%▲5.8 | 77.5% | 434 | ישר! 38.9% |
מפקד 2022
| לוטם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 710 | 9,601,720 | 323535 | 776 מתוך 1,162650 מתוך 1,027254 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,214 | – | 637067 | 429 מתוך 1,162308 מתוך 1,027136 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.2% | 12.4% | 272025 | 842 מתוך 1,151808 מתוך 1,016306 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.0% | 25.8% | 838084 | 198 מתוך 1,159197 מתוך 1,02763 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 29.3% | 25.3% | 818284 | 189 מתוך 1,012185 מתוך 1,00351 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 131,900 | 104,300 | 656176 | 408 מתוך 1,160405 מתוך 1,02797 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.7% | 69.8% | 142 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סלמה 1.4 ק״מ · דייר חנא 2.5 ק״מ · צביה 2.5 ק״מ · סואעד (כמאנה) (שבט) 3.2 ק״מ · כמון 3.3 ק״מ