גבעת רם
שכונה בכרמיאל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת רם | כרמיאל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.3% | 26.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 18.4% | 17.1% | 5.9% |
| ישר! | 15.8% | 18.8% | 16.1% |
| ביחד | 11.0% | 10.5% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 5.2% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 5.0% | 2.4% | 8.8% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 3.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.0% | 3.7% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 3.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.6% | 2.0% | 5.3% |
| רע״ם | 1.5% | 0.9% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.7% | 3.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 40.2% | 42.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.1% | 50.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 6.6% | 3.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.5% | 64.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,453 | 27,534 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.7% | 43.5% | 0.2% | 5.9% | 63.3% | 2,010 | קדימה 32.5% |
| 2009 | 71.2%▲22.6 | 26.2%▼17.3 | 0.7%▲0.4 | 0.0%▼5.9 | 66.3% | 2,100 | ישראל ביתנו 44.2% |
| 2013 | 59.7%▼11.6 | 33.3%▲7.1 | 1.1%▲0.4 | 1.8%▲1.8 | 61.4% | 2,004 | הליכוד ביתנו 47.3% |
| 2015 | 62.4%▲2.7 | 25.7%▼7.6 | 1.5%▲0.4 | 10.2%▲8.4 | 66.9% | 2,183 | ישראל ביתנו 27.4% |
| אפר׳ 2019 | 64.0%▲1.6 | 28.5%▲2.8 | 1.6%▲0.1 | 5.3%▼5.0 | 64.7% | 2,242 | הליכוד 32.6% |
| ספט׳ 2019 | 37.9%▼26.1 | 28.0%▼0.5 | 2.5%▲0.9 | 31.1%▲25.8 | 63.7% | 2,218 | ישראל ביתנו 31.1% |
| 2020 | 42.6%▲4.7 | 54.1%▲26.1 | 3.0%▲0.4 | – | 63.8% | 2,262 | הליכוד 36.5% |
| 2021 | 39.3%▼3.3 | 56.5%▲2.5 | 2.8%▼0.1 | – | 59.4% | 2,162 | הליכוד 29.6% |
| 2022 | 43.4%▲4.1 | 50.7%▼5.8 | 3.9%▲1.1 | 0.0% | 63.4% | 2,678 | הליכוד 31.3% |
| 2026 | 40.2%▼3.2 | 48.1%▼2.6 | 6.6%▲2.7 | 4.5%▲4.5 | 71.5% | 3,453 | הליכוד 27.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 35 | חילוני | 4,080 | 3,453 | 40.2% | 48.1% | 6.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.