המייסדים
שכונה בכרמיאל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | המייסדים | כרמיאל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 23.0% | 26.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 22.3% | 17.1% | 5.9% |
| ישר! | 19.8% | 18.8% | 16.1% |
| יהדות התורה | 8.4% | 3.5% | 5.5% |
| ביחד | 8.0% | 10.5% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 4.6% | 5.2% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 3.2% | 3.7% | 6.4% |
| ש״ס | 2.7% | 2.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 3.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 3.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 1.7% |
| רע״ם | 0.5% | 0.9% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 2.4% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.1% | 42.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.3% | 50.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 3.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 53.8% | 64.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 739 | 27,534 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.1% | 43.5% | 0.8% | 7.7% | 45.2% | 1,342 | קדימה 29.6% |
| 2009 | 66.9%▲22.8 | 29.0%▼14.6 | 1.3%▲0.5 | 0.5%▼7.2 | 43.8% | 1,295 | ישראל ביתנו 42.2% |
| 2013 | 55.7%▼11.2 | 34.6%▲5.6 | 1.7%▲0.4 | 2.8%▲2.3 | 42.7% | 1,610 | הליכוד ביתנו 44.6% |
| 2015 | 61.9%▲6.2 | 26.5%▼8.1 | 2.7%▲1.1 | 8.2%▲5.4 | 43.9% | 1,346 | ישראל ביתנו 27.5% |
| אפר׳ 2019 | 62.4%▲0.5 | 31.1%▲4.6 | 0.5%▼2.3 | 4.8%▼3.4 | 48.4% | 630 | כחול לבן 24.9% |
| ספט׳ 2019 | 36.0%▼26.3 | 31.9%▲0.8 | 0.6%▲0.1 | 30.7%▲25.9 | 50.5% | 652 | ישראל ביתנו 30.7% |
| 2020 | 40.2%▲4.2 | 58.5%▲26.6 | 1.0%▲0.4 | – | 47.6% | 612 | כחול לבן 29.6% |
| 2021 | 34.2%▼6.0 | 63.3%▲4.8 | 0.7%▼0.3 | – | 46.4% | 588 | ישראל ביתנו 24.0% |
| 2022 | 39.7%▲5.5 | 56.0%▼7.2 | 0.7%±0.0 | 0.0% | 45.6% | 589 | יש עתיד 27.0% |
| 2026 | 42.1%▲2.4 | 53.3%▼2.7 | 0.8%▲0.1 | 2.4%▲2.4 | 53.8% | 739 | הליכוד 23.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 3,590 | 739 | 42.1% | 53.3% | 0.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.