קטורה
סמל למ״ס 1052 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קטורה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 40.9% | 6.4% | 989899 | 25 מתוך 1,19225 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| ישר! | 35.7% | 16.1% | 757381 | 290 מתוך 1,192283 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| ביחד | 9.5% | 9.3% | 473955 | 633 מתוך 1,192631 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| הליכוד | 2.4% | 20.5% | 15618 | 1,007 מתוך 1,192976 מתוך 1,038213 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.7% | 403238 | 695 מתוך 1,192690 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 5.7% | 332428 | 793 מתוך 1,192783 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.8% | 5.1% | 16417 | 990 מתוך 1,192981 מתוך 1,038214 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829483 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 251526 | 866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038186 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 5.6% | 44.0% | 16620 | 1,002 מתוך 1,192975 מתוך 1,038210 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 91.3% | 37.8% | 959497 | 58 מתוך 1,19258 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738473 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.8% | 403238 | 699 מתוך 1,192691 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 53.4% | 78.0% | 102 | 1,181 מתוך 1,1921,033 מתוך 1,038256 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 252 | 5,690,682 | 131417 | 1,033 מתוך 1,192886 מתוך 1,038218 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.0% | 80.4% | 1.1% | 9.8% | 48.8% | 184 | העבודה-מימד 54.9% |
| 2009 | 13.9%▲8.0 | 59.7%▼20.7 | 0.0%▼1.1 | 23.4%▲13.6 | 49.9% | 201 | קדימה 37.3% |
| 2013 | 10.1%▼3.9 | 81.4%▲21.7 | 0.5%▲0.5 | 5.0%▼18.4 | 46.5% | 199 | העבודה 32.7% |
| 2015 | 13.8%▲3.7 | 77.8%▼3.6 | 1.3%▲0.8 | 7.1%▲2.1 | 50.3% | 225 | המחנה הציוני 48.9% |
| אפר׳ 2019 | 8.8%▼5.0 | 86.6%▲8.8 | 0.8%▼0.5 | 2.9%▼4.2 | 55.0% | 239 | כחול לבן 48.1% |
| ספט׳ 2019 | 3.4%▼5.4 | 87.1%▲0.5 | 1.3%▲0.5 | 7.3%▲4.4 | 53.5% | 233 | כחול לבן 45.9% |
| 2020 | 9.3%▲5.9 | 86.2%▼0.9 | 4.4%▲3.2 | – | 51.4% | 225 | כחול לבן 43.6% |
| 2021 | 8.5%▼0.9 | 91.1%▲4.8 | 0.4%▼4.0 | – | 50.7% | 224 | העבודה 40.6% |
| 2022 | 8.1%▼0.4 | 87.8%▼3.2 | 0.9%▲0.5 | 0.0% | 49.2% | 222 | יש עתיד 34.2% |
| 2026 | 5.6%▼2.6 | 91.3%▲3.4 | 0.8%▼0.1 | 2.4%▲2.4 | 53.4% | 252 | הדמוקרטים 40.9% |
מפקד 2022
| קטורה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 520 | 9,601,720 | 192122 | 936 מתוך 1,162808 מתוך 1,027187 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,610 | – | 515766 | 571 מתוך 1,162442 מתוך 1,02782 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.7% | 12.4% | 443946 | 635 מתוך 1,151617 מתוך 1,016125 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.4% | 25.8% | 646069 | 409 מתוך 1,159407 מתוך 1,02774 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 31.7% | 25.3% | 858587 | 155 מתוך 1,012153 מתוך 1,00327 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,300 | 104,300 | 14712 | 999 מתוך 1,160955 מתוך 1,027211 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 65.2% | 69.8% | 967 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- לוטן 3.2 ק״מ · גרופית 3.2 ק״מ · יטבתה 8.3 ק״מ · שחרות 9.4 ק״מ · נאות סמדר 9.4 ק״מ