יטבתה
סמל למ״ס 866 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יטבתה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.6% | 16.1% | 908991 | 119 מתוך 1,192115 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 33.0% | 6.4% | 939293 | 83 מתוך 1,19282 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| ביחד | 12.7% | 9.3% | 585165 | 502 מתוך 1,192501 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| הליכוד | 4.5% | 20.5% | 251630 | 896 מתוך 1,192869 מתוך 1,038183 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585463 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03892 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383037 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 211122 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 15417 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17719 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 7.7% | 44.0% | 201122 | 948 מתוך 1,192923 מתוך 1,038203 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 90.6% | 37.8% | 949395 | 71 מתוך 1,19271 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576560 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 201122 | 937 מתוך 1,192916 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 63.0% | 78.0% | 437 | 1,142 מתוך 1,1921,006 מתוך 1,038243 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 466 | 5,690,682 | 424755 | 685 מתוך 1,192549 מתוך 1,038116 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.3% | 88.4% | 0.0% | 8.0% | 54.7% | 336 | העבודה-מימד 67.3% |
| 2009 | 6.9%▲3.7 | 89.2%▲0.8 | 1.4%▲1.4 | 0.6%▼7.5 | 61.1% | 361 | העבודה 44.9% |
| 2013 | 5.0%▼1.9 | 91.2%▲2.0 | 0.8%▼0.6 | 2.3%▲1.7 | 64.5% | 397 | העבודה 55.9% |
| 2015 | 6.2%▲1.1 | 88.6%▼2.6 | 0.0%▼0.8 | 4.7%▲2.4 | 64.2% | 404 | המחנה הציוני 67.6% |
| אפר׳ 2019 | 6.0%▼0.2 | 91.0%▲2.3 | 0.5%▲0.5 | 2.4%▼2.3 | 63.2% | 420 | כחול לבן 49.3% |
| ספט׳ 2019 | 4.1%▼1.8 | 92.5%▲1.6 | 0.7%▲0.2 | 1.9%▼0.4 | 61.8% | 414 | כחול לבן 51.7% |
| 2020 | 6.7%▲2.5 | 92.2%▼0.3 | 1.1%▲0.4 | – | 63.8% | 436 | כחול לבן 51.8% |
| 2021 | 4.1%▼2.5 | 94.7%▲2.5 | 0.2%▼0.9 | – | 62.4% | 435 | העבודה 42.3% |
| 2022 | 6.0%▲1.8 | 93.3%▼1.4 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 59.1% | 418 | יש עתיד 37.8% |
| 2026 | 7.7%▲1.7 | 90.6%▼2.7 | 0.4%▲0.2 | 1.1%▲1.1 | 63.0% | 466 | ישר! 40.6% |
מפקד 2022
| יטבתה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 800 | 9,601,720 | 404452 | 689 מתוך 1,162565 מתוך 1,027116 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,560 | – | 111211 | 1,040 מתוך 1,162906 מתוך 1,027214 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 16.2% | 12.4% | 838189 | 195 מתוך 1,151192 מתוך 1,01626 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.0% | 25.8% | 696573 | 354 מתוך 1,159352 מתוך 1,02763 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.9% | 25.3% | 777778 | 230 מתוך 1,012225 מתוך 1,00344 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,500 | 104,300 | 332534 | 772 מתוך 1,160765 מתוך 1,027158 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.4% | 69.8% | 624 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גרופית 5.1 ק״מ · שחרות 5.8 ק״מ · סמר 7.9 ק״מ · קטורה 8.3 ק״מ · לוטן 10.6 ק״מ