סמר
סמל למ״ס 1156 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סמר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 54.9% | 6.4% | 100100100 | 5 מתוך 1,1925 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| ישר! | 23.6% | 16.1% | 504456 | 593 מתוך 1,192580 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| ביחד | 6.2% | 9.3% | 362742 | 754 מתוך 1,192751 מתוך 1,038150 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 2.7% | 625661 | 443 מתוך 1,192443 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| הליכוד | 2.8% | 20.5% | 17720 | 988 מתוך 1,192957 מתוך 1,038209 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 5.7% | 382931 | 730 מתוך 1,192721 מתוך 1,038175 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.1% | 5.9% | 332641 | 788 מתוך 1,192756 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| רע״ם | 2.1% | 5.9% | 879883 | 152 מתוך 1,19216 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 1.4% | 8.8% | 869887 | 162 מתוך 1,19219 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.8% | 959696 | 48 מתוך 1,19236 מתוך 1,03811 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 4.9% | 44.0% | 14417 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 86.8% | 37.8% | 878589 | 155 מתוך 1,192155 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 3.5% | 14.7% | 869885 | 162 מתוך 1,19216 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 2.8% | 625661 | 446 מתוך 1,192445 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 59.8% | 78.0% | 213 | 1,168 מתוך 1,1921,024 מתוך 1,038252 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 144 | 5,690,682 | 335 | 1,154 מתוך 1,1921,002 מתוך 1,038249 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.8% | 81.0% | 3.2% | 11.1% | 55.8% | 126 | העבודה-מימד 37.3% |
| 2009 | 7.8%▲3.0 | 76.1%▼4.8 | 5.0%▲1.8 | 6.7%▼4.4 | 62.1% | 180 | התנועה החדשה-מרצ 31.7% |
| 2013 | 4.8%▼3.0 | 85.5%▲9.4 | 3.0%▼2.0 | 1.8%▼4.9 | 62.8% | 166 | העבודה 42.2% |
| 2015 | 10.4%▲5.6 | 78.1%▼7.4 | 1.6%▼1.4 | 8.3%▲6.5 | 65.6% | 192 | המחנה הציוני 42.7% |
| אפר׳ 2019 | 0.0%▼10.4 | 93.9%▲15.8 | 2.0%▲0.5 | 2.0%▼6.3 | 64.6% | 148 | מרצ 37.2% |
| ספט׳ 2019 | 0.7%▲0.7 | 93.9%±0.0 | 2.7%▲0.7 | 2.0%±0.0 | 65.6% | 148 | המחנה הדמוקרטי 43.2% |
| 2020 | 2.0%▲1.4 | 94.6%▲0.6 | 3.4%▲0.7 | – | 63.9% | 147 | העבודה-גשר-מרצ 51.0% |
| 2021 | 1.4%▼0.6 | 96.5%▲1.9 | 0.0%▼3.4 | – | 60.2% | 142 | מרצ 44.4% |
| 2022 | 2.4%▲1.0 | 86.5%▼10.0 | 2.4%▲2.4 | 0.0% | 52.7% | 126 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 43.7% |
| 2026 | 4.9%▲2.5 | 86.8%▲0.3 | 3.5%▲1.1 | 3.5%▲3.5 | 59.8% | 144 | הדמוקרטים 54.9% |
מפקד 2022
| סמר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 240 | 9,601,720 | 222 | 1,135 מתוך 1,1621,001 מתוך 1,027234 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,201 | – | 374148 | 734 מתוך 1,162602 מתוך 1,027127 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 45 | 30 | 9999100 | 11 מתוך 1,16211 מתוך 1,0272 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.6% | 12.4% | 524757 | 553 מתוך 1,151539 מתוך 1,016101 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.9% | 25.8% | 504459 | 583 מתוך 1,159580 מתוך 1,02799 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.9% | 25.3% | 818185 | 191 מתוך 1,012187 מתוך 1,00333 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,400 | 104,300 | 352735 | 756 מתוך 1,160749 מתוך 1,027155 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.6% | 69.8% | 935 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אליפז 4.3 ק״מ · יטבתה 7.9 ק״מ · שחרות 8.3 ק״מ · גרופית 12.7 ק״מ · באר אורה 13.9 ק״מ