אליפז
סמל למ״ס 1248 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אליפז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 53.0% | 16.1% | 100100100 | 3 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| ביחד | 15.0% | 9.3% | 696474 | 363 מתוך 1,192362 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 13.0% | 6.4% | 625869 | 453 מתוך 1,192441 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.9% | 828284 | 202 מתוך 1,192174 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716670 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,03876 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.0% | 20.5% | 17820 | 980 מתוך 1,192950 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463938 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18720 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302131 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.8% | 919392 | 87 מתוך 1,19259 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 8.0% | 44.0% | 211123 | 946 מתוך 1,192921 מתוך 1,038202 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 87.0% | 37.8% | 878690 | 149 מתוך 1,192149 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706670 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 71.4% | 78.0% | 161521 | 1,001 מתוך 1,192882 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 100 | 5,690,682 | 000 | 1,191 מתוך 1,1921,037 מתוך 1,038260 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 23.3% | 75.3% | 0.0% | 1.4% | 62.9% | 73 | כחול לבן 50.7% |
| ספט׳ 2019 | 10.3%▼13.0 | 83.8%▲8.5 | 0.0%±0.0 | 5.9%▲4.5 | 61.3% | 68 | כחול לבן 55.9% |
| 2020 | 15.1%▲4.8 | 84.9%▲1.1 | 0.0%±0.0 | – | 65.5% | 73 | כחול לבן 67.1% |
| 2021 | 14.5%▼0.6 | 84.1%▼0.9 | 0.0%±0.0 | – | 59.0% | 69 | יש עתיד 39.1% |
| 2022 | 12.5%▼2.0 | 83.8%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 66.9% | 80 | יש עתיד 41.2% |
| 2026 | 8.0%▼4.5 | 87.0%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 4.0%▲4.0 | 71.4% | 100 | ישר! 53.0% |
מפקד 2022
| אליפז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 180 | 9,601,720 | 000 | 1,159 מתוך 1,1621,024 מתוך 1,027241 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,512 | – | 9108 | 1,060 מתוך 1,162926 מתוך 1,027222 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 2.0% | 12.4% | 559 | 1,089 מתוך 1,151964 מתוך 1,016214 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.0% | 25.8% | 12615 | 1,016 מתוך 1,159960 מתוך 1,027204 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 47.9% | 25.3% | 979798 | 31 מתוך 1,01231 מתוך 1,0035 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 53,500 | 104,300 | 101 | 1,154 מתוך 1,1601,024 מתוך 1,027236 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.8% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סמר 4.3 ק״מ · באר אורה 9.6 ק״מ · יטבתה 12.1 ק״מ · שחרות 12.2 ק״מ · גרופית 17.0 ק״מ