באר אורה
סמל למ״ס 21 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 1,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 57.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | באר אורה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.7% | 16.1% | 615669 | 465 מתוך 1,192457 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| הליכוד | 26.3% | 20.5% | 767267 | 291 מתוך 1,192287 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| ביחד | 12.5% | 9.3% | 565063 | 511 מתוך 1,192510 מתוך 1,03894 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 8.4% | 6.4% | 534861 | 554 מתוך 1,192536 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808082 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.9% | 5.1% | 676265 | 392 מתוך 1,192388 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757274 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 5.7% | 544845 | 537 מתוך 1,192531 מתוך 1,038141 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423441 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.9% | 5.3% | 635960 | 427 מתוך 1,192416 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768773 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 37.5% | 44.0% | 575253 | 507 מתוך 1,192499 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 57.3% | 37.8% | 544862 | 553 מתוך 1,192536 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708169 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757174 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 67.3% | 78.0% | 8712 | 1,097 מתוך 1,192968 מתוך 1,038230 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 586 | 5,690,682 | 576369 | 512 מתוך 1,192382 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 28.3% | 67.4% | 2.2% | 2.2% | 81.2% | 138 | יש עתיד 26.8% |
| 2015 | 26.5%▼1.7 | 58.4%▼9.0 | 0.9%▼1.3 | 13.7%▲11.5 | 84.1% | 226 | המחנה הציוני 39.4% |
| אפר׳ 2019 | 36.7%▲10.2 | 54.1%▼4.3 | 0.5%▼0.4 | 8.2%▼5.5 | 75.6% | 414 | כחול לבן 40.1% |
| ספט׳ 2019 | 31.2%▼5.5 | 59.5%▲5.4 | 0.7%▲0.2 | 7.9%▼0.3 | 72.8% | 417 | כחול לבן 42.9% |
| 2020 | 38.0%▲6.8 | 60.4%▲1.0 | 1.3%▲0.6 | – | 75.2% | 445 | כחול לבן 44.3% |
| 2021 | 37.2%▼0.8 | 59.6%▼0.8 | 0.4%▼0.9 | – | 72.3% | 468 | הליכוד 27.1% |
| 2022 | 41.3%▲4.1 | 55.7%▼3.9 | 0.6%▲0.2 | 0.0% | 67.6% | 494 | הליכוד 33.4% |
| 2026 | 37.5%▼3.8 | 57.3%▲1.7 | 0.7%▲0.1 | 4.3%▲4.3 | 67.3% | 586 | ישר! 30.7% |
מפקד 2022
| באר אורה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,300 | 9,601,720 | 677578 | 374 מתוך 1,162256 מתוך 1,02752 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,898 | – | 858792 | 178 מתוך 1,162131 מתוך 1,02719 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 141316 | 988 מתוך 1,162877 מתוך 1,027199 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 3.2% | 12.4% | 9815 | 1,043 מתוך 1,151932 מתוך 1,016201 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.4% | 25.8% | 362845 | 743 מתוך 1,159738 מתוך 1,027133 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.8% | 25.3% | 818184 | 194 מתוך 1,012190 מתוך 1,00334 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 158,200 | 104,300 | 858385 | 170 מתוך 1,160170 מתוך 1,02735 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.8% | 69.8% | 762 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אליפז 9.6 ק״מ · סמר 13.9 ק״מ · אילות 14.5 ק״מ · אילת 18.0 ק״מ · שחרות 21.5 ק״מ