כפר ביל"ו
סמל למ״ס 177 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 1,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר ביל"ו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.9% | 16.1% | 908985 | 114 מתוך 1,192110 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.3% | 6.4% | 737067 | 319 מתוך 1,192313 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| ביחד | 17.4% | 9.3% | 827964 | 214 מתוך 1,192214 מתוך 1,03881 מתוך 233 |
| הליכוד | 7.1% | 20.5% | 362928 | 753 מתוך 1,192730 מתוך 1,038166 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605655 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 2.7% | 625657 | 443 מתוך 1,192443 מתוך 1,038101 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.4% | 5.7% | 494252 | 597 מתוך 1,192590 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251521 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038176 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332432 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494445 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667577 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 13.9% | 44.0% | 342632 | 777 מתוך 1,192761 מתוך 1,038157 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 82.0% | 37.8% | 777469 | 274 מתוך 1,192270 מתוך 1,03872 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 2.8% | 625657 | 446 מתוך 1,192445 מתוך 1,038101 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.4% | 78.0% | 848675 | 191 מתוך 1,192148 מתוך 1,03857 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 705 | 5,690,682 | 667462 | 399 מתוך 1,192273 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.7% | 78.2% | 0.4% | 11.5% | 76.8% | 537 | העבודה-מימד 38.7% |
| 2009 | 18.0%▲8.3 | 77.0%▼1.2 | 0.3%±0.0 | 1.7%▼9.9 | 78.8% | 596 | קדימה 37.8% |
| 2013 | 15.2%▼2.7 | 79.0%▲2.0 | 0.3%±0.0 | 2.2%▲0.5 | 77.9% | 630 | העבודה 28.1% |
| 2015 | 14.4%▼0.8 | 78.8%▼0.2 | 0.0%▼0.3 | 6.8%▲4.5 | 81.5% | 680 | המחנה הציוני 57.6% |
| אפר׳ 2019 | 17.8%▲3.4 | 79.8%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼4.3 | 80.9% | 698 | כחול לבן 60.6% |
| ספט׳ 2019 | 12.8%▼5.0 | 75.4%▼4.4 | 0.3%▲0.3 | 10.9%▲8.4 | 78.5% | 680 | כחול לבן 55.9% |
| 2020 | 18.6%▲5.8 | 81.0%▲5.6 | 0.3%±0.0 | – | 79.1% | 690 | כחול לבן 65.7% |
| 2021 | 16.4%▼2.1 | 82.1%▲1.1 | 0.0%▼0.3 | – | 77.7% | 682 | יש עתיד 26.7% |
| 2022 | 16.9%▲0.5 | 81.9%▼0.2 | 0.4%▲0.4 | 0.0% | 77.9% | 674 | יש עתיד 38.1% |
| 2026 | 13.9%▼3.0 | 82.0%▲0.1 | 0.3%▼0.2 | 3.5%▲3.5 | 82.4% | 705 | ישר! 40.9% |
מפקד 2022
| כפר ביל"ו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,190 | 9,601,720 | 647157 | 420 מתוך 1,162301 מתוך 1,027100 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,836 | – | 222423 | 909 מתוך 1,162776 מתוך 1,027177 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 40 | 30 | 949493 | 52 מתוך 1,16252 מתוך 1,02714 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 19.5% | 12.4% | 929191 | 92 מתוך 1,15191 מתוך 1,01621 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.9% | 25.8% | 797773 | 242 מתוך 1,159240 מתוך 1,02762 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.7% | 25.3% | 232320 | 778 מתוך 1,012769 מתוך 1,003178 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 160,800 | 104,300 | 878673 | 146 מתוך 1,160146 מתוך 1,02762 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.4% | 69.8% | 665 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קריית עקרון 1.3 ק״מ · גני יוחנן 2.0 ק״מ · גבעת ברנר 2.4 ק״מ · גן שלמה 2.6 ק״מ · סתרייה 2.6 ק״מ