קריית עקרון
סמל למ״ס 469 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 11,430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 75.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית עקרון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.2% | 20.5% | 949396 | 75 מתוך 1,19275 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 14.0% | 5.7% | 878694 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,03813 מתוך 233 |
| ישר! | 10.1% | 16.1% | 332518 | 797 מתוך 1,192775 מתוך 1,038190 מתוך 233 |
| ש״ס | 6.8% | 5.3% | 919095 | 109 מתוך 1,192107 מתוך 1,03813 מתוך 233 |
| ביחד | 4.8% | 9.3% | 322212 | 807 מתוך 1,192803 מתוך 1,038204 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787577 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 625773 | 445 מתוך 1,192441 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 5.9% | 443928 | 654 מתוך 1,192623 מתוך 1,038164 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 1.3% | 6.4% | 252412 | 873 מתוך 1,192782 מתוך 1,038202 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038144 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777477 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768183 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 75.1% | 44.0% | 787588 | 262 מתוך 1,192261 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 19.4% | 37.8% | 312416 | 816 מתוך 1,192783 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787577 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 76.9% | 78.0% | 393915 | 717 מתוך 1,192625 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 6,301 | 5,690,682 | 899387 | 133 מתוך 1,19278 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 53.3% | 34.6% | 0.1% | 9.2% | 59.9% | 4,065 | קדימה 17.6% |
| 2009 | 69.5%▲16.2 | 27.7%▼6.9 | 0.3%▲0.2 | 0.4%▼8.8 | 60.9% | 4,397 | הליכוד 36.5% |
| 2013 | 63.9%▼5.7 | 26.1%▼1.6 | 0.2%▼0.1 | 8.0%▲7.6 | 65.4% | 5,106 | הליכוד ביתנו 36.1% |
| 2015 | 67.8%▲4.0 | 16.4%▼9.7 | 0.1%±0.0 | 15.2%▲7.3 | 72.5% | 5,747 | הליכוד 44.7% |
| אפר׳ 2019 | 76.0%▲8.2 | 17.9%▲1.5 | 0.1%±0.0 | 5.4%▼9.9 | 70.7% | 5,719 | הליכוד 53.6% |
| ספט׳ 2019 | 71.7%▼4.3 | 22.2%▲4.3 | 0.2%▲0.1 | 4.8%▼0.6 | 70.7% | 5,734 | הליכוד 50.5% |
| 2020 | 77.5%▲5.8 | 21.7%▼0.5 | 0.3%▲0.1 | – | 72.1% | 5,864 | הליכוד 59.8% |
| 2021 | 73.8%▼3.6 | 24.3%▲2.6 | 0.3%±0.0 | – | 67.3% | 5,496 | הליכוד 50.9% |
| 2022 | 78.3%▲4.5 | 19.9%▼4.4 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 72.7% | 5,889 | הליכוד 46.3% |
| 2026 | 75.1%▼3.2 | 19.4%▼0.4 | 0.4%▲0.1 | 4.5%▲4.5 | 76.9% | 6,301 | הליכוד 48.2% |
מפקד 2022
| קריית עקרון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 11,430 | 9,601,720 | 899387 | 128 מתוך 1,16277 מתוך 1,02731 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 5,656 | – | 848783 | 186 מתוך 1,162137 מתוך 1,02739 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.1% | 12.4% | 716762 | 324 מתוך 1,151319 מתוך 1,01685 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.5% | 25.8% | 1587 | 980 מתוך 1,159940 מתוך 1,027212 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.6% | 25.3% | 262623 | 747 מתוך 1,012738 מתוך 1,003170 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 93,900 | 104,300 | 20127 | 926 מתוך 1,160907 מתוך 1,027213 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.3% | 69.8% | 747 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.