כפר גדעון
סמל למ״ס 106 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 88.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.9 נקודות מאז 2022; עוצמה יהודית הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר גדעון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| עוצמה יהודית | 21.2% | 5.7% | 989799 | 27 מתוך 1,19226 מתוך 1,0384 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 19.7% | 5.5% | 9898100 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| הליכוד | 17.1% | 20.5% | 635870 | 438 מתוך 1,192429 מתוך 1,038122 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 16.1% | 5.1% | 858393 | 175 מתוך 1,192174 מתוך 1,03828 מתוך 408 |
| ש״ס | 14.0% | 5.3% | 979798 | 36 מתוך 1,19236 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| ישר! | 5.7% | 16.1% | 261822 | 881 מתוך 1,192847 מתוך 1,038320 מתוך 408 |
| ביחד | 2.6% | 9.3% | 241424 | 902 מתוך 1,192886 מתוך 1,038308 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.1% | 6.4% | 333025 | 789 מתוך 1,192722 מתוך 1,038302 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 181014 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038345 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14417 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 88.1% | 44.0% | 888695 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 10.9% | 37.8% | 241620 | 910 מתוך 1,192867 מתוך 1,038327 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14416 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038339 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 83.5% | 78.0% | 889093 | 134 מתוך 1,192100 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 193 | 5,690,682 | 785 | 1,104 מתוך 1,192954 מתוך 1,038389 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 85.2% | 8.7% | 0.0% | 6.1% | 82.4% | 115 | יהדות התורה 31.3% |
| 2009 | 90.9%▲5.7 | 5.1%▼3.6 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼4.1 | 67.8% | 99 | ש״ס 32.3% |
| 2013 | 87.7%▼3.2 | 9.6%▲4.6 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼1.1 | 73.1% | 114 | יהדות התורה 28.9% |
| 2015 | 82.3%▼5.4 | 10.8%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲4.5 | 77.8% | 130 | יהדות התורה 31.5% |
| אפר׳ 2019 | 77.2%▼5.1 | 10.3%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 12.4%▲7.0 | 80.2% | 145 | יהדות התורה 34.5% |
| ספט׳ 2019 | 87.1%▲9.9 | 10.0%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 2.9%▼9.6 | 76.9% | 140 | יהדות התורה 43.6% |
| 2020 | 89.6%▲2.4 | 10.4%▲0.4 | 0.0%±0.0 | – | 72.8% | 134 | יהדות התורה 37.3% |
| 2021 | 86.7%▼2.9 | 13.3%▲2.9 | 0.0%±0.0 | – | 72.0% | 135 | יהדות התורה 32.6% |
| 2022 | 90.0%▲3.3 | 10.0%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 71.1% | 150 | יהדות התורה 28.0% |
| 2026 | 88.1%▼1.9 | 10.9%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 83.5% | 193 | עוצמה יהודית 21.2% |
מפקד 2022
| כפר גדעון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 320 | 9,601,720 | 564 | 1,094 מתוך 1,162963 מתוך 1,027388 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,234 | – | 345 | 1,126 מתוך 1,162991 מתוך 1,027389 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.4% | 12.4% | 504546 | 569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016218 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.8% | 25.8% | 16923 | 972 מתוך 1,159933 מתוך 1,027311 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.9% | 25.3% | 667 | 942 מתוך 1,012933 מתוך 1,003295 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,300 | 104,300 | 191127 | 942 מתוך 1,160917 מתוך 1,027300 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.2% | 69.8% | 553 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מזרע 0.9 ק״מ · בלפוריה 1.6 ק״מ · תל עדשים 1.7 ק״מ · עפולה 3.2 ק״מ · גיניגר 3.9 ק״מ