תל עדשים

סמל למ״ס 103 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,370 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 67.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 21.2%2009: מחנה נתניהו 36.9%2013: מחנה נתניהו 27.6%2015: מחנה נתניהו 26.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 27.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 24.4%2020: מחנה נתניהו 30.0%2021: מחנה נתניהו 28.7%2022: מחנה נתניהו 29.1%2026: מחנה נתניהו 27.1%2006: המחנה שמולו 60.9%2009: המחנה שמולו 59.3%2013: המחנה שמולו 68.5%2015: המחנה שמולו 65.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 66.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 69.9%2020: המחנה שמולו 68.6%2021: המחנה שמולו 70.1%2022: המחנה שמולו 69.5%2026: המחנה שמולו 67.7%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.4%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.8%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהתל עדשיםישראלאחוזוןדירוג
ישר!30.2%16.1%605454479 מתוך 1,192471 מתוך 1,038187 מתוך 408
ביחד20.5%9.3%94939572 מתוך 1,19272 מתוך 1,03823 מתוך 408
הליכוד17.7%20.5%656071423 מתוך 1,192414 מתוך 1,038118 מתוך 408
הדמוקרטים10.0%6.4%575250517 מתוך 1,192500 מתוך 1,038202 מתוך 408
ישראל ביתנו7.0%5.9%899084126 מתוך 1,192101 מתוך 1,03867 מתוך 408
עוצמה יהודית4.7%5.7%575171505 מתוך 1,192499 מתוך 1,038118 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.6%2.7%797680230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03876 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.4%1.7%696472354 מתוך 1,192351 מתוך 1,038108 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות2.0%5.1%322341787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038237 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718263293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%322940744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408
יהדות התורה0.1%5.5%585369447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038108 מתוך 408
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485446477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408
גוש ביבי27.1%44.0%504363600 מתוך 1,192589 מתוך 1,038152 מתוך 408
גוש השינוי67.7%37.8%615654466 מתוך 1,192453 מתוך 1,038189 מתוך 408
המפלגות הערביות0.4%14.7%576546453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408
לא התחייבו לגוש4.6%2.8%797680232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408
אחוז הצבעה79.1%78.0%575870500 מתוך 1,192423 מתוך 1,038123 מתוך 408
קולות כשרים7425,690,682687671376 מתוך 1,192251 מתוך 1,038120 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200621.2%60.9%0.3%16.5%78.2%345קדימה 35.4%
200936.9%▲15.859.3%▼1.50.4%▲0.20.2%▼16.382.1%455קדימה 35.4%
201327.6%▼9.368.5%▲9.10.2%▼0.32.6%▲2.476.7%539יש עתיד 29.1%
201526.5%▼1.265.8%▼2.60.2%±0.07.4%▲4.881.7%612המחנה הציוני 43.0%
אפר׳ 201927.1%▲0.666.4%▲0.50.1%±0.06.2%▼1.180.4%672כחול לבן 53.6%
ספט׳ 201924.4%▼2.769.9%▲3.50.3%▲0.25.5%▼0.877.8%657כחול לבן 54.3%
202030.0%▲5.668.6%▼1.20.8%▲0.5–76.5%650כחול לבן 56.9%
202128.7%▼1.370.1%▲1.50.3%▼0.5–79.3%679יש עתיד 28.1%
202229.1%▲0.469.5%▼0.60.3%±0.00.0%74.4%666יש עתיד 35.0%
202627.1%▼2.067.7%▼1.90.4%▲0.14.6%▲4.679.1%742ישר! 30.2%

מפקד 2022

תל עדשיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,3709,601,720707774349 מתוך 1,162232 מתוך 1,027108 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,855–222526902 מתוך 1,162769 מתוך 1,027302 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני2930332828730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408
בני 65 ומעלה7.9%12.4%312429789 מתוך 1,151765 מתוך 1,016288 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)32.3%25.8%484255599 מתוך 1,159596 מתוך 1,027182 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)17.1%25.3%494952518 מתוך 1,012510 מתוך 1,003155 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)122,500104,300555067522 מתוך 1,160518 מתוך 1,027137 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202275.7%69.8%696 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים