גבעת האלונים
שכונה בכפר יונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,250 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 58.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת האלונים | כפר יונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.7% | 23.4% | 16.1% |
| הליכוד | 22.7% | 29.1% | 20.5% |
| ביחד | 17.4% | 15.0% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 6.6% | 5.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 6.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.6% | 4.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 5.4% | 6.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 3.6% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.0% | 1.7% |
| ש״ס | 1.5% | 2.6% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.4% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.6% | 44.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 58.3% | 49.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.6% | 4.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 82.3% | 78.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,412 | 16,672 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.5% | 60.7% | 0.2% | 17.5% | 73.9% | 481 | קדימה 37.8% |
| 2009 | 35.3%▲15.8 | 61.7%▲1.0 | 0.0%▼0.2 | 1.4%▼16.0 | 73.0% | 561 | קדימה 47.8% |
| 2013 | 34.1%▼1.2 | 58.9%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 3.6%▲2.2 | 72.9% | 894 | יש עתיד 27.7% |
| 2015 | 34.7%▲0.6 | 50.9%▼8.0 | 0.0%±0.0 | 14.3%▲10.7 | 77.6% | 1,021 | המחנה הציוני 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 42.7%▲8.0 | 50.2%▼0.8 | 0.2%▲0.2 | 6.8%▼7.5 | 77.7% | 1,988 | כחול לבן 43.8% |
| ספט׳ 2019 | 39.0%▼3.7 | 55.0%▲4.9 | 0.0%▼0.1 | 5.7%▼1.1 | 75.9% | 2,035 | כחול לבן 45.6% |
| 2020 | 43.1%▲4.1 | 56.3%▲1.2 | 0.2%▲0.1 | – | 76.5% | 2,188 | כחול לבן 46.9% |
| 2021 | 36.0%▼7.1 | 61.4%▲5.2 | 0.1%▼0.1 | – | 76.6% | 1,852 | יש עתיד 27.5% |
| 2022 | 40.0%▲4.1 | 58.2%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.1% | 2,113 | יש עתיד 32.4% |
| 2026 | 35.6%▼4.5 | 58.3%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | 5.6%▲5.6 | 82.3% | 2,412 | ישר! 27.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 4,250 | 2,412 | 35.6% | 58.3% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.