שכון ב
שכונה בכפר יונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 52.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכון ב | כפר יונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.3% | 29.1% | 20.5% |
| ישר! | 25.1% | 23.4% | 16.1% |
| ביחד | 14.4% | 15.0% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.4% | 6.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 6.0% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 6.1% | 5.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 4.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 3.6% | 5.1% |
| ש״ס | 2.4% | 2.6% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.9% | 44.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 52.4% | 49.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.7% | 4.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.4% | 78.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,725 | 16,672 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 34.2% | 51.4% | 0.1% | 11.1% | 59.0% | 667 | קדימה 28.0% |
| 2009 | 45.3%▲11.1 | 51.5%▲0.1 | 0.1%▼0.1 | 0.3%▼10.8 | 65.6% | 1,144 | קדימה 38.7% |
| 2013 | 36.9%▼8.4 | 57.1%▲5.6 | 0.2%▲0.1 | 3.9%▲3.7 | 75.2% | 1,891 | יש עתיד 29.7% |
| 2015 | 37.6%▲0.7 | 46.7%▼10.4 | 0.0%▼0.2 | 15.4%▲11.4 | 79.4% | 2,318 | המחנה הציוני 26.1% |
| אפר׳ 2019 | 48.9%▲11.3 | 45.8%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼10.8 | 74.9% | 1,874 | כחול לבן 39.4% |
| ספט׳ 2019 | 43.5%▼5.4 | 49.9%▲4.1 | 0.0%±0.0 | 6.3%▲1.8 | 74.9% | 1,890 | כחול לבן 40.8% |
| 2020 | 47.2%▲3.7 | 52.6%▲2.7 | 0.0%±0.0 | – | 74.7% | 2,293 | כחול לבן 43.1% |
| 2021 | 44.1%▼3.1 | 53.9%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 72.2% | 2,236 | הליכוד 30.0% |
| 2022 | 46.7%▲2.6 | 50.8%▼3.1 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 73.3% | 2,317 | הליכוד 30.3% |
| 2026 | 41.9%▼4.7 | 52.4%▲1.6 | 0.1%±0.0 | 4.7%▲4.7 | 77.4% | 2,725 | הליכוד 26.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | חילוני | 4,280 | 2,725 | 41.9% | 52.4% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.