הפרפר
שכונה בקריית ביאליק · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 49.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הפרפר | קריית ביאליק | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.2% | 31.4% | 20.5% |
| ישר! | 26.8% | 24.6% | 16.1% |
| ביחד | 11.3% | 12.2% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.1% | 10.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.0% | 5.4% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.2% | 3.9% | 6.4% |
| ש״ס | 4.1% | 2.3% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 4.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 46.7% | 44.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 49.4% | 51.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.3% | 70.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,124 | 27,393 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.0% | 54.1% | 0.2% | 12.8% | 60.9% | 2,724 | קדימה 33.0% |
| 2009 | 49.6%▲17.6 | 47.2%▼7.0 | 0.1%▼0.1 | 0.3%▼12.5 | 62.3% | 2,776 | קדימה 34.2% |
| 2013 | 45.3%▼4.3 | 49.1%▲1.9 | 0.2%▲0.1 | 3.2%▲2.9 | 63.6% | 2,988 | הליכוד ביתנו 30.1% |
| 2015 | 44.6%▼0.7 | 41.3%▼7.8 | 0.1%±0.0 | 13.7%▲10.5 | 71.0% | 3,035 | הליכוד 31.4% |
| אפר׳ 2019 | 51.1%▲6.4 | 43.2%▲1.9 | 0.0%▼0.1 | 5.3%▼8.3 | 70.1% | 3,486 | כחול לבן 37.4% |
| ספט׳ 2019 | 48.3%▼2.8 | 45.4%▲2.2 | 0.1%▲0.1 | 5.8%▲0.5 | 68.7% | 2,898 | כחול לבן 37.5% |
| 2020 | 50.8%▲2.6 | 48.5%▲3.2 | 0.1%±0.0 | – | 67.9% | 2,896 | הליכוד 42.0% |
| 2021 | 48.6%▼2.3 | 50.3%▲1.8 | 0.1%±0.0 | – | 65.2% | 2,743 | הליכוד 35.1% |
| 2022 | 50.1%▲1.6 | 48.5%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.1% | 2,880 | הליכוד 35.3% |
| 2026 | 46.7%▼3.5 | 49.4%▲0.9 | 0.1%▲0.1 | 3.4%▲3.4 | 74.3% | 3,124 | הליכוד 32.2% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 2,860 | הערכה (אזור 31) | 46.7% | 49.4% | 0.1% |
| 31 | חילוני | 3,290 | 3,124 | 46.7% | 49.4% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.