גני אילן
שכונה בקריית אונו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני אילן | קריית אונו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.8% | 31.5% | 16.1% |
| הליכוד | 17.4% | 17.0% | 20.5% |
| ביחד | 15.8% | 19.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 15.6% | 12.5% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 4.6% | 3.2% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 6.6% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 2.6% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 3.6% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.9% | 1.6% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 30.5% | 26.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.7% | 69.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 79.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,620 | 28,587 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.3% | 55.1% | 0.3% | 13.5% | 72.6% | 3,146 | קדימה 30.0% |
| 2009 | 41.8%▲12.5 | 54.0%▼1.2 | 0.5%▲0.2 | 1.3%▼12.2 | 72.2% | 3,227 | קדימה 32.6% |
| 2013 | 36.1%▼5.7 | 58.2%▲4.3 | 0.4%▼0.1 | 3.3%▲2.1 | 75.1% | 3,406 | יש עתיד 22.3% |
| 2015 | 35.4%▼0.7 | 55.4%▼2.8 | 0.3%±0.0 | 8.5%▲5.2 | 77.7% | 3,490 | המחנה הציוני 35.2% |
| אפר׳ 2019 | 37.3%▲1.9 | 58.1%▲2.7 | 0.3%±0.0 | 4.1%▼4.5 | 76.0% | 3,399 | כחול לבן 44.1% |
| ספט׳ 2019 | 35.7%▼1.6 | 60.8%▲2.7 | 0.3%±0.0 | 3.0%▼1.0 | 74.5% | 3,300 | כחול לבן 43.4% |
| 2020 | 38.9%▲3.2 | 60.5%▼0.4 | 0.5%▲0.3 | – | 74.1% | 3,298 | כחול לבן 47.1% |
| 2021 | 33.9%▼5.0 | 64.2%▲3.7 | 0.2%▼0.4 | – | 73.8% | 3,277 | יש עתיד 23.8% |
| 2022 | 35.0%▲1.1 | 62.7%▼1.5 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 73.1% | 3,395 | יש עתיד 33.5% |
| 2026 | 30.5%▼4.5 | 66.7%▲4.1 | 0.3%▼0.1 | 2.3%▲2.3 | 77.1% | 3,620 | ישר! 30.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | חילוני | 5,540 | 3,620 | 30.5% | 66.7% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.