נוף חרמון
שכונה בקריית שמונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 79.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוף חרמון | קריית שמונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 52.6% | 48.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 9.5% | 5.7% |
| ישר! | 9.0% | 10.7% | 16.1% |
| ש״ס | 8.2% | 5.9% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.3% | 5.0% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 6.7% | 5.9% |
| ביחד | 3.3% | 4.8% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.4% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 3.0% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1.1% | 2.2% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 1.1% | 0.7% | 8.8% |
| רע״ם | 0.4% | 0.4% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 79.1% | 71.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 17.7% | 24.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.5% | 1.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 3.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.2% | 62.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,133 | 12,259 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.6% | 36.5% | 0.4% | 6.3% | 49.2% | 842 | העבודה-מימד 19.5% |
| 2009 | 77.5%▲21.9 | 20.2%▼16.2 | 0.3%±0.0 | 0.2%▼6.1 | 52.0% | 880 | הליכוד 37.4% |
| 2013 | 70.4%▼7.1 | 21.7%▲1.5 | 0.2%▼0.1 | 5.6%▲5.4 | 54.7% | 931 | הליכוד ביתנו 34.5% |
| 2015 | 69.0%▼1.4 | 11.4%▼10.3 | 0.2%±0.0 | 18.9%▲13.3 | 62.9% | 1,074 | הליכוד 42.0% |
| אפר׳ 2019 | 80.9%▲11.9 | 12.8%▲1.4 | 0.0%▼0.2 | 5.9%▼13.0 | 65.2% | 1,118 | הליכוד 50.3% |
| ספט׳ 2019 | 75.0%▼5.9 | 17.9%▲5.1 | 0.1%▲0.1 | 6.5%▲0.6 | 63.2% | 1,095 | הליכוד 54.2% |
| 2020 | 77.4%▲2.4 | 22.2%▲4.3 | 0.1%±0.0 | – | 63.7% | 1,110 | הליכוד 58.5% |
| 2021 | 77.2%▼0.2 | 21.5%▼0.7 | 0.0%▼0.1 | – | 60.4% | 1,048 | הליכוד 52.7% |
| 2022 | 82.0%▲4.8 | 16.7%▼4.8 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 62.4% | 1,051 | הליכוד 52.0% |
| 2026 | 79.1%▼2.9 | 17.7%▲1.0 | 1.5%▲1.4 | 1.3%▲1.3 | 65.2% | 1,133 | הליכוד 52.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | מסורתי | 1,930 | 1,133 | 79.1% | 17.7% | 1.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.