שכונה 80
שכונה בכסיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,170 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 97.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 5.0 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה 80 | כסיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 84.2% | 83.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 13.4% | 13.8% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.8% | 1.1% | 6.4% |
| הליכוד | 0.4% | 0.3% | 20.5% |
| ש״ס | 0.2% | 0.1% | 5.3% |
| ישר! | 0.1% | 0.6% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 1.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.6% | 0.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.9% | 1.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.5% | 97.0% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 86.2% | 85.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,269 | 9,926 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 3.3% | 4.4% | 89.0% | 0.0% | 26.9% | 181 | רע״ם-תע״ל 84.5% |
| 2013 | 1.9%▼1.4 | 6.1%▲1.7 | 90.1%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 46.5% | 313 | רע״ם-תע״ל 46.0% |
| 2015 | 6.0%▲4.1 | 8.0%▲1.9 | 81.0%▼9.1 | 1.6%▲1.6 | 46.2% | 853 | הרשימה המשותפת 81.0% |
| אפר׳ 2019 | 2.3%▼3.7 | 10.4%▲2.5 | 85.2%▲4.1 | 0.5%▼1.2 | 36.9% | 1,064 | רע״ם-בל״ד 80.2% |
| ספט׳ 2019 | 2.0%▼0.3 | 10.2%▼0.2 | 85.8%▲0.7 | 0.1%▼0.4 | 57.2% | 1,681 | הרשימה המשותפת 85.8% |
| 2020 | 0.8%▼1.1 | 4.6%▼5.7 | 93.1%▲7.2 | – | 59.2% | 1,901 | הרשימה המשותפת 93.1% |
| 2021 | 2.2%▲1.4 | 6.9%▲2.4 | 90.0%▼3.1 | – | 45.0% | 1,487 | רע״ם 65.4% |
| 2022 | 1.2%▼1.1 | 5.2%▼1.8 | 92.5%▲2.5 | 0.0% | 54.0% | 2,164 | רע״ם 72.0% |
| 2026 | 0.6%▼0.5 | 0.9%▼4.3 | 97.5%▲5.0 | 0.1%▲0.1 | 86.2% | 3,269 | רע״ם 84.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | דתי | 1,170 | 3,269 | 0.6% | 0.9% | 97.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.