כסיפה
סמל למ״ס 1059 · בדואים בדרום · יישוב עירוני ערבי · מחוז הדרום · אוכלוסייה 18,870 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 6.6 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כסיפה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 83.2% | 5.9% | 982089 | 29 מתוך 1,19229 מתוך 3629 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 13.8% | 8.8% | 928097 | 101 מתוך 1,1928 מתוך 368 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.1% | 6.4% | 248335 | 901 מתוך 1,1926 מתוך 36168 מתוך 261 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 119717 | 1,042 מתוך 1,1922 מתוך 36216 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.3% | 20.5% | 67411 | 1,105 מתוך 1,1927 מתוך 36230 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323731 | 744 מתוך 1,19211 מתוך 36164 מתוך 261 |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 856384 | 136 מתוך 1,19211 מתוך 3629 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.4% | 44.0% | 5466 | 1,118 מתוך 1,19213 מתוך 36238 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 1.7% | 37.8% | 88916 | 1,087 מתוך 1,1925 מתוך 36220 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 97.0% | 14.7% | 951488 | 62 מתוך 1,19231 מתוך 3631 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 2.8% | 86011 | 1,061 מתוך 1,1926 מתוך 36223 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 85.8% | 78.0% | 968092 | 44 מתוך 1,1928 מתוך 3620 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 9,926 | 5,690,682 | 929495 | 100 מתוך 1,1923 מתוך 3614 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.0% | 24.9% | 67.9% | 0.6% | 43.8% | 1,889 | רע״ם-תע״ל 34.4% |
| 2009 | 6.1%▲1.1 | 4.2%▼20.7 | 87.6%▲19.7 | 0.1%▼0.6 | 36.3% | 1,824 | רע״ם-תע״ל 79.1% |
| 2013 | 5.5%▼0.6 | 2.1%▼2.1 | 90.9%▲3.4 | 0.6%▲0.5 | 50.7% | 2,991 | בל״ד 50.0% |
| 2015 | 3.4%▼2.1 | 7.4%▲5.3 | 81.1%▼9.9 | 5.1%▲4.6 | 48.8% | 3,193 | הרשימה המשותפת 81.1% |
| אפר׳ 2019 | 2.9%▼0.5 | 9.5%▲2.1 | 85.9%▲4.8 | 0.3%▼4.8 | 41.3% | 3,324 | רע״ם-בל״ד 79.4% |
| ספט׳ 2019 | 2.6%▼0.4 | 8.7%▼0.8 | 86.9%▲1.1 | 0.2%▼0.1 | 58.6% | 4,815 | הרשימה המשותפת 86.9% |
| 2020 | 0.8%▼1.8 | 4.1%▼4.6 | 94.2%▲7.3 | – | 60.9% | 5,171 | הרשימה המשותפת 94.2% |
| 2021 | 2.3%▲1.5 | 8.1%▲4.0 | 88.9%▼5.3 | – | 46.8% | 4,129 | רע״ם 66.7% |
| 2022 | 1.3%▼1.0 | 7.3%▼0.8 | 90.4%▲1.5 | 0.0% | 55.6% | 5,262 | רע״ם 71.4% |
| 2026 | 0.4%▼0.8 | 1.7%▼5.6 | 97.0%▲6.6 | 0.1%▲0.1 | 85.8% | 9,926 | רע״ם 83.2% |
מפקד 2022
| כסיפה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 18,870 | 9,601,720 | 927694 | 98 מתוך 1,1625 מתוך 1816 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,314 | – | 827690 | 214 מתוך 1,1625 מתוך 1824 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 76511 | 1,064 מתוך 1,1624 מתוך 18210 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 1.9% | 12.4% | 5298 | 1,094 מתוך 1,15112 מתוך 18216 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.5% | 25.8% | 98711 | 1,049 מתוך 1,1593 מתוך 16210 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 94,700 | 104,300 | 219319 | 918 מתוך 1,1602 מתוך 16194 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 60.0% | 69.8% | 1,028 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (4)
- שכונה 16 · שכונה 42 · שכונה 43 · שכונה 80
- אזורים סטטיסטיים (5)
- היישובים הקרובים
- נצאצרה (שבט) 2.9 ק״מ · אבו רובייעה (שבט) 3.5 ק״מ · אבו ג'ווייעד (שבט) 4.7 ק״מ · מכחול 5.6 ק״מ · קודייראת א-צאנע (שבט) 6.1 ק״מ