קודייראת א-צאנע (שבט)
סמל למ״ס 964 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.7 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | קודייראת א-צאנע (שבט) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 94.9% | 5.9% | 997196 | 10 מתוך 1,19210 מתוך 3610 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 3.7% | 8.8% | 894092 | 130 מתוך 1,19222 מתוך 3623 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3315 | 1,120 מתוך 1,19211 מתוך 36234 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 82011 | 1,068 מתוך 1,19226 מתוך 36226 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 5.1% | 119113 | 1,048 מתוך 1,1922 מתוך 36225 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323731 | 744 מתוך 1,19211 מתוך 36164 מתוך 261 |
| ביחד | 0.1% | 9.3% | 76011 | 1,073 מתוך 1,1925 מתוך 36222 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 97113 | 1,056 מתוך 1,1924 מתוך 36218 מתוך 261 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 957195 | 28 מתוך 1,1924 מתוך 366 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 764376 | 216 מתוך 1,19216 מתוך 3649 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.4% | 44.0% | 5466 | 1,118 מתוך 1,19213 מתוך 36238 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.4% | 37.8% | 2235 | 1,167 מתוך 1,19225 מתוך 36246 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.6% | 14.7% | 996996 | 10 מתוך 1,1928 מתוך 368 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 2.8% | 86011 | 1,061 מתוך 1,1926 מתוך 36223 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 62.2% | 78.0% | 436 | 1,147 מתוך 1,19235 מתוך 36246 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 1,059 | 5,690,682 | 764084 | 291 מתוך 1,19222 מתוך 3643 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.7% | 7.7% | 88.7% | 0.0% | 45.8% | 417 | רע״ם-תע״ל 86.1% |
| 2009 | 6.8%▲5.1 | 2.6%▼5.1 | 84.8%▼3.9 | 1.0%▲1.0 | 20.6% | 191 | רע״ם-תע״ל 80.6% |
| 2013 | 2.3%▼4.5 | 2.7%▲0.1 | 92.3%▲7.5 | 1.0%±0.0 | 30.2% | 298 | רע״ם-תע״ל 76.2% |
| 2015 | 0.8%▼1.6 | 4.5%▲1.8 | 91.6%▼0.7 | 0.5%▼0.5 | 34.8% | 382 | הרשימה המשותפת 91.6% |
| אפר׳ 2019 | 5.4%▲4.6 | 10.8%▲6.4 | 77.1%▼14.5 | 1.2%▲0.7 | 12.9% | 166 | רע״ם-בל״ד 74.7% |
| ספט׳ 2019 | 2.0%▼3.4 | 16.9%▲6.1 | 77.5%▲0.4 | 0.8%▼0.4 | 30.5% | 396 | הרשימה המשותפת 77.5% |
| 2020 | 0.3%▼1.8 | 3.4%▼13.5 | 95.0%▲17.5 | – | 28.5% | 381 | הרשימה המשותפת 95.0% |
| 2021 | 1.7%▲1.5 | 0.7%▼2.7 | 96.9%▲1.9 | – | 20.6% | 290 | רע״ם 89.3% |
| 2022 | 1.5%▼0.3 | 2.1%▲1.4 | 95.9%▼1.0 | 0.0% | 22.8% | 340 | רע״ם 80.3% |
| 2026 | 0.4%▼1.1 | 0.4%▼1.7 | 98.6%▲2.7 | 0.1%▲0.1 | 62.2% | 1,059 | רע״ם 94.9% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- דריג'את 3.9 ק״מ · מכחול 4.7 ק״מ · הר עמשא 5.7 ק״מ · כחלה 6.0 ק״מ · כסיפה 6.1 ק״מ