מכחול

סמל למ״ס 1343 · בדואים בדרום · כפר ערבי · מחוז הדרום · מועצה אזורית אל קסום · אוכלוסייה 1,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 95.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 9.8 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262013: מחנה נתניהו 16.2%2015: מחנה נתניהו 4.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.9%2020: מחנה נתניהו 2.5%2021: מחנה נתניהו 11.0%2022: מחנה נתניהו 2.9%2026: מחנה נתניהו 0.9%2013: המחנה שמולו 10.8%2015: המחנה שמולו 16.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 28.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 16.0%2020: המחנה שמולו 7.4%2021: המחנה שמולו 8.3%2022: המחנה שמולו 10.5%2026: המחנה שמולו 3.6%2013: מפלגות ערביות 67.6%2015: מפלגות ערביות 62.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 59.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 77.8%2020: מפלגות ערביות 88.5%2021: מפלגות ערביות 74.8%2022: מפלגות ערביות 85.2%2026: מפלגות ערביות 95.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמכחולישראלאחוזוןדירוג
רע״ם87.3%5.9%98299026 מתוך 1,19226 מתוך 3626 מתוך 261
הרשימה המשותפת7.7%8.8%906996115 מתוך 1,19212 מתוך 3612 מתוך 261
הדמוקרטים3.3%6.4%409749711 מתוך 1,1922 מתוך 36133 מתוך 261
ש״ס0.6%5.3%579454487 מתוך 1,1923 מתוך 36117 מתוך 261
ישר!0.3%16.1%780131,082 מתוך 1,1927 מתוך 36224 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות0.1%5.1%1191131,048 מתוך 1,1922 מתוך 36225 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%769473228 מתוך 1,1922 מתוך 3662 מתוך 261
הליכוד0.0%20.5%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.6%0.8%764376216 מתוך 1,19216 מתוך 3649 מתוך 261
גוש ביבי0.9%44.0%994131,087 מתוך 1,1923 מתוך 36228 מתוך 261
גוש השינוי3.6%37.8%1597201,017 מתוך 1,1922 מתוך 36208 מתוך 261
המפלגות הערביות95.0%14.7%9368785 מתוך 1,19234 מתוך 3634 מתוך 261
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה88.5%78.0%99949716 מתוך 1,1923 מתוך 3610 מתוך 261
קולות כשרים7025,690,682662977402 מתוך 1,19226 מתוך 3662 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
201316.2%10.8%67.6%0.0%25.0%37רע״ם-תע״ל 56.8%
20154.2%▼12.016.7%▲5.962.5%▼5.14.2%▲4.228.8%48הרשימה המשותפת 62.5%
אפר׳ 20197.6%▲3.528.6%▲11.959.0%▼3.50.0%▼4.226.9%105רע״ם-בל״ד 38.1%
ספט׳ 20191.9%▼5.716.0%▼12.677.8%▲18.81.2%▲1.263.9%257הרשימה המשותפת 77.8%
20202.5%▲0.57.4%▼8.688.5%▲10.7–57.7%244הרשימה המשותפת 88.5%
202111.0%▲8.68.3%▲0.974.8%▼13.8–42.6%218רע״ם 66.5%
20222.9%▼8.110.5%▲2.285.2%▲10.40.0%48.1%277רע״ם 75.5%
20260.9%▼2.03.6%▼6.995.0%▲9.80.0%±0.088.5%702רע״ם 87.3%

מפקד 2022

מכחולישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,8109,601,720751885290 מתוך 1,16215 מתוך 1837 מתוך 241
תושבים לקמ״ר4,646–777186263 מתוך 1,1626 מתוך 1834 מתוך 241
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני15302651,122 מתוך 1,16215 מתוך 18225 מתוך 241
בני 65 ומעלה2.0%12.4%54191,089 מתוך 1,15111 מתוך 18214 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)4.5%25.8%13331,149 מתוך 1,15911 מתוך 16232 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)79,300104,30096071,060 מתוך 1,1607 מתוך 16223 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202238.8%69.8%1,123 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים