קוואעין (שבט)
סמל למ״ס 972 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 7.7 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | קוואעין (שבט) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 62.6% | 5.9% | 96387 | 52 מתוך 1,19235 מתוך 3635 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 35.7% | 8.8% | 9497100 | 71 מתוך 1,1922 מתוך 362 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 166326 | 979 מתוך 1,19212 מתוך 36190 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3315 | 1,120 מתוך 1,19211 מתוך 36234 מתוך 261 |
| ביחד | 0.2% | 9.3% | 109115 | 1,061 מתוך 1,1923 מתוך 36219 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 764376 | 216 מתוך 1,19216 מתוך 3649 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 191 | 1,158 מתוך 1,19231 מתוך 36256 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.8% | 37.8% | 45710 | 1,136 מתוך 1,19214 מתוך 36231 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.3% | 14.7% | 985193 | 21 מתוך 1,19217 מתוך 3617 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 78.0% | 694363 | 355 מתוך 1,19221 מתוך 3693 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 484 | 5,690,682 | 451459 | 659 מתוך 1,19231 מתוך 36108 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.2% | 23.7% | 73.3% | 0.7% | 45.7% | 135 | חד״ש 37.0% |
| 2009 | 8.6%▲6.3 | 2.9%▼20.8 | 82.9%▲9.5 | 2.9%▲2.1 | 12.8% | 35 | חד״ש 68.6% |
| 2013 | 7.6%▼1.0 | 2.2%▼0.7 | 88.0%▲5.2 | 1.1%▼1.8 | 25.4% | 92 | בל״ד 78.3% |
| 2015 | 0.0%▼7.6 | 0.3%▼1.8 | 99.0%▲11.0 | 0.0%▼1.1 | 74.8% | 309 | הרשימה המשותפת 99.0% |
| אפר׳ 2019 | 10.9%▲10.9 | 3.1%▲2.8 | 81.2%▼17.8 | 1.6%▲1.6 | 13.8% | 64 | חד״ש-תע״ל 59.4% |
| ספט׳ 2019 | 3.2%▼7.7 | 2.1%▼1.0 | 91.5%▲10.2 | 1.1%▼0.5 | 19.8% | 94 | הרשימה המשותפת 91.5% |
| 2020 | 17.9%▲14.8 | 1.7%▼0.4 | 79.5%▼12.0 | – | 24.1% | 117 | הרשימה המשותפת 79.5% |
| 2021 | 10.4%▼7.5 | 1.7%±0.0 | 87.8%▲8.3 | – | 22.8% | 115 | הרשימה המשותפת 56.5% |
| 2022 | 7.9%▼2.5 | 1.4%▼0.3 | 90.6%▲2.8 | 0.0% | 25.1% | 139 | חד״ש-תע״ל 56.8% |
| 2026 | 0.2%▼7.7 | 0.8%▼0.6 | 98.3%▲7.7 | 0.0%±0.0 | 80.4% | 484 | רע״ם 62.6% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כחלה 4.6 ק״מ · מחנה יתיר 4.8 ק״מ · מכחול 5.5 ק״מ · דריג'את 5.6 ק״מ · שני 6.1 ק״מ