מחנה יתיר

סמל למ״ס 1196 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הדרום · אוכלוסייה 280 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 100.0% (ארצי 44.0%); הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262026: מחנה נתניהו 100.0%2026: המחנה שמולו 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמחנה יתירישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות83.0%5.1%1001001004 מתוך 1,1924 מתוך 1,0382 מתוך 261
עוצמה יהודית6.0%5.7%635853438 מתוך 1,192434 מתוך 1,038122 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה6.0%0.2%99999810 מתוך 1,19210 מתוך 1,0385 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.0%1.7%787575252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03860 מתוך 261
ש״ס2.0%5.3%747069304 מתוך 1,192298 מתוך 1,03880 מתוך 261
הליכוד0.0%20.5%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישר!0.0%16.1%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי100.0%44.0%1001001001 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 261
גוש השינוי0.0%37.8%––––––
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה82.6%78.0%858782178 מתוך 1,192137 מתוך 1,03848 מתוך 261
קולות כשרים1005,690,6820001,191 מתוך 1,1921,037 מתוך 1,038260 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
2013––––––
2015––––––
אפר׳ 2019––––––
ספט׳ 2019––––––
2020––––––
2021––––––
2022––––––
2026100.0%0.0%0.0%0.0%82.6%100הציונות הדתית וזהות 83.0%

מפקד 2022

מחנה יתירישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2809,601,7203341,119 מתוך 1,162986 מתוך 1,027232 מתוך 241
תושבים לקמ״ר9,458–96979943 מתוך 1,16234 מתוך 1,0273 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני11300001,156 מתוך 1,1621,021 מתוך 1,027238 מתוך 241
בני 65 ומעלה0.8%12.4%2231,128 מתוך 1,151994 מתוך 1,016229 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)50.4%25.8%94939372 מתוך 1,15971 מתוך 1,02717 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)137,900104,300706670347 מתוך 1,160345 מתוך 1,02772 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

קישורים