שכונה 42
שכונה בכסיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 92.1% (ארצי 14.7%), עלייה של 22.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה 42 | כסיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 80.4% | 83.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 11.7% | 13.8% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 7.1% | 1.1% | 6.4% |
| ישר! | 0.7% | 0.6% | 16.1% |
| הליכוד | 0.0% | 0.3% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.0% | 0.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 7.7% | 1.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 92.1% | 97.0% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 89.5% | 85.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 607 | 9,926 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.5% | 28.0% | 58.6% | 0.7% | 58.6% | 304 | רע״ם-תע״ל 52.6% |
| 2009 | 8.2%▼4.3 | 0.7%▼27.3 | 90.4%▲31.9 | 0.0%▼0.7 | 49.7% | 293 | רע״ם-תע״ל 82.3% |
| 2013 | 3.9%▼4.3 | 1.0%▲0.3 | 92.9%▲2.5 | 0.7%▲0.7 | 59.0% | 410 | רע״ם-תע״ל 61.0% |
| 2015 | 0.7%▼3.2 | 2.4%▲1.5 | 85.6%▼7.4 | 10.9%▲10.2 | 63.5% | 450 | הרשימה המשותפת 85.6% |
| אפר׳ 2019 | 2.0%▲1.4 | 10.2%▲7.8 | 87.2%▲1.7 | 0.0%▼10.9 | 53.3% | 391 | רע״ם-בל״ד 83.6% |
| ספט׳ 2019 | 1.2%▼0.8 | 17.6%▲7.4 | 80.6%▼6.6 | 0.0%±0.0 | 66.8% | 500 | הרשימה המשותפת 80.6% |
| 2020 | 0.0%▼1.2 | 9.0%▼8.6 | 90.8%▲10.2 | – | 69.5% | 532 | הרשימה המשותפת 90.8% |
| 2021 | 0.4%▲0.4 | 8.7%▼0.3 | 90.9%▲0.1 | – | 62.6% | 495 | רע״ם 79.4% |
| 2022 | 0.4%±0.0 | 29.4%▲20.7 | 70.0%▼21.0 | 0.0% | 64.0% | 486 | רע״ם 62.3% |
| 2026 | 0.0%▼0.4 | 7.7%▼21.7 | 92.1%▲22.1 | 0.0%±0.0 | 89.5% | 607 | רע״ם 80.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | מסורתי | 1,470 | 607 | 0.0% | 7.7% | 92.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.