להבות הבשן
סמל למ״ס 380 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | להבות הבשן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.2% | 16.1% | 676363 | 388 מתוך 1,192380 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 29.1% | 6.4% | 898785 | 133 מתוך 1,192132 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| ביחד | 14.2% | 9.3% | 656067 | 410 מתוך 1,192409 מתוך 1,038134 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.9% | 2.7% | 969596 | 50 מתוך 1,19250 מתוך 1,03818 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.6% | 20.5% | 352741 | 777 מתוך 1,192754 מתוך 1,038242 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605654 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322341 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.5% | 5.7% | 312242 | 804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332438 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768767 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 11.1% | 44.0% | 281937 | 859 מתוך 1,192838 מתוך 1,038257 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.9% | 37.8% | 757271 | 292 מתוך 1,192287 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708161 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 6.9% | 2.8% | 969595 | 52 מתוך 1,19251 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.3% | 78.0% | 222230 | 921 מתוך 1,192810 מתוך 1,038282 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 549 | 5,690,682 | 535856 | 564 מתוך 1,192431 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.4% | 87.5% | 0.4% | 5.7% | 70.8% | 265 | מרצ-יחד 51.7% |
| 2009 | 8.0%▲1.6 | 85.0%▼2.6 | 2.3%▲2.0 | 2.7%▼3.0 | 69.0% | 299 | התנועה החדשה-מרצ 40.8% |
| 2013 | 10.1%▲2.1 | 83.7%▼1.2 | 0.5%▼1.8 | 2.1%▼0.6 | 68.3% | 387 | מרצ 41.6% |
| 2015 | 13.7%▲3.6 | 79.8%▼3.9 | 1.5%▲1.0 | 4.8%▲2.7 | 73.6% | 461 | המחנה הציוני 40.1% |
| אפר׳ 2019 | 12.3%▼1.4 | 79.8%▼0.1 | 0.8%▼0.7 | 6.1%▲1.4 | 72.8% | 489 | כחול לבן 44.2% |
| ספט׳ 2019 | 9.4%▼2.9 | 84.0%▲4.2 | 1.9%▲1.1 | 4.1%▼2.1 | 69.3% | 468 | כחול לבן 44.0% |
| 2020 | 10.7%▲1.3 | 86.2%▲2.3 | 2.2%▲0.3 | – | 71.5% | 494 | כחול לבן 52.6% |
| 2021 | 11.2%▲0.5 | 84.5%▼1.8 | 1.4%▼0.8 | – | 69.9% | 489 | מרצ 26.6% |
| 2022 | 12.9%▲1.6 | 81.5%▼3.0 | 1.7%▲0.3 | 0.0% | 64.9% | 459 | יש עתיד 34.6% |
| 2026 | 11.1%▼1.7 | 80.9%▼0.6 | 0.7%▼1.0 | 6.9%▲6.9 | 73.3% | 549 | ישר! 33.2% |
מפקד 2022
| להבות הבשן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 930 | 9,601,720 | 505656 | 567 מתוך 1,162446 מתוך 1,027174 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,077 | – | 323634 | 794 מתוך 1,162662 מתוך 1,027268 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 16.6% | 12.4% | 858380 | 177 מתוך 1,151174 מתוך 1,01681 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.3% | 25.8% | 484255 | 599 מתוך 1,159596 מתוך 1,027182 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.1% | 25.3% | 565659 | 444 מתוך 1,012437 מתוך 1,003134 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 121,100 | 104,300 | 534765 | 542 מתוך 1,160538 מתוך 1,027143 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.5% | 69.8% | 807 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גונן 1.9 ק״מ · שמיר 3.0 ק״מ · קלע 3.6 ק״מ · עמיר 4.8 ק״מ · כפר בלום 5.0 ק״מ