גונן
סמל למ״ס 852 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 410 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גונן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 32.9% | 6.4% | 939290 | 84 מתוך 1,19283 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| ישר! | 32.5% | 16.1% | 666161 | 407 מתוך 1,192399 מתוך 1,038159 מתוך 408 |
| ביחד | 17.6% | 9.3% | 838084 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.2% | 20.5% | 281932 | 858 מתוך 1,192832 מתוך 1,038278 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737265 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484051 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038195 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 5.1% | 231232 | 902 מתוך 1,192893 מתוך 1,038273 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423447 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038212 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20928 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 8.7% | 44.0% | 221227 | 929 מתוך 1,192905 מתוך 1,038296 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 88.2% | 37.8% | 908889 | 123 מתוך 1,192123 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473950 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 72.5% | 78.0% | 201927 | 958 מתוך 1,192844 מתוך 1,038298 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 289 | 5,690,682 | 181917 | 979 מתוך 1,192835 מתוך 1,038338 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.7% | 81.5% | 0.0% | 15.8% | 56.5% | 184 | העבודה-מימד 46.2% |
| 2009 | 12.3%▲9.6 | 79.3%▼2.2 | 1.5%▲1.5 | 3.9%▼11.8 | 61.6% | 203 | קדימה 36.0% |
| 2013 | 13.1%▲0.8 | 82.1%▲2.8 | 0.0%▼1.5 | 3.1%▼0.9 | 67.4% | 229 | העבודה 31.9% |
| 2015 | 10.7%▼2.4 | 80.7%▼1.4 | 0.4%▲0.4 | 8.2%▲5.1 | 71.3% | 244 | המחנה הציוני 53.7% |
| אפר׳ 2019 | 8.0%▼2.7 | 83.3%▲2.5 | 0.4%±0.0 | 8.4%▲0.2 | 69.9% | 239 | כחול לבן 49.8% |
| ספט׳ 2019 | 9.7%▲1.7 | 86.8%▲3.5 | 0.0%▼0.4 | 3.5%▼4.8 | 67.8% | 227 | כחול לבן 54.6% |
| 2020 | 6.4%▼3.3 | 93.2%▲6.4 | 0.4%▲0.4 | – | 68.2% | 234 | כחול לבן 66.7% |
| 2021 | 7.8%▲1.4 | 84.9%▼8.2 | 0.0%▼0.4 | – | 65.2% | 219 | יש עתיד 24.2% |
| 2022 | 12.1%▲4.3 | 83.9%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 62.5% | 223 | יש עתיד 40.4% |
| 2026 | 8.7%▼3.5 | 88.2%▲4.4 | 0.3%▲0.3 | 2.8%▲2.8 | 72.5% | 289 | הדמוקרטים 32.9% |
מפקד 2022
| גונן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 410 | 9,601,720 | 101110 | 1,040 מתוך 1,162910 מתוך 1,027365 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,159 | – | 223 | 1,137 מתוך 1,1621,002 מתוך 1,027395 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 40 | 30 | 949493 | 52 מתוך 1,16252 מתוך 1,02724 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 20.0% | 12.4% | 939291 | 77 מתוך 1,15176 מתוך 1,01636 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.7% | 25.8% | 423549 | 667 מתוך 1,159663 מתוך 1,027205 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 25.4% | 25.3% | 747478 | 266 מתוך 1,012261 מתוך 1,00372 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 111,700 | 104,300 | 413452 | 684 מתוך 1,160678 מתוך 1,027195 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.5% | 69.8% | 409 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- להבות הבשן 1.9 ק״מ · קלע 3.6 ק״מ · שמיר 4.9 ק״מ · נאות מרדכי 6.1 ק״מ · עמיר 6.5 ק״מ