להבות חביבה
סמל למ״ס 715 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | להבות חביבה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.2% | 16.1% | 858474 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| ביחד | 25.4% | 9.3% | 9999100 | 10 מתוך 1,19210 מתוך 1,0381 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 23.1% | 6.4% | 817976 | 222 מתוך 1,192219 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666462 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03831 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484047 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| הליכוד | 2.7% | 20.5% | 16728 | 993 מתוך 1,192962 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.7% | 5.1% | 15326 | 1,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17632 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,03857 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15524 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556338 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 4.2% | 44.0% | 13324 | 1,037 מתוך 1,1921,008 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 92.5% | 37.8% | 979794 | 28 מתוך 1,19228 מתוך 1,0385 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404616 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473947 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 78.3% | 78.0% | 505152 | 588 מתוך 1,192505 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 602 | 5,690,682 | 586547 | 497 מתוך 1,192368 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.5% | 88.8% | 0.0% | 7.7% | 63.8% | 169 | מרצ-יחד 38.5% |
| 2009 | 10.2%▲6.7 | 85.2%▼3.6 | 0.5%▲0.5 | 1.0%▼6.7 | 66.9% | 196 | התנועה החדשה-מרצ 34.7% |
| 2013 | 7.6%▼2.6 | 90.7%▲5.5 | 0.3%▼0.2 | 0.7%▼0.3 | 74.2% | 291 | העבודה 33.7% |
| 2015 | 7.1%▼0.5 | 86.9%▼3.8 | 0.3%▼0.1 | 5.5%▲4.8 | 79.3% | 382 | המחנה הציוני 57.1% |
| אפר׳ 2019 | 6.6%▼0.5 | 89.6%▲2.7 | 0.2%±0.0 | 3.1%▼2.4 | 79.0% | 454 | כחול לבן 61.2% |
| ספט׳ 2019 | 5.0%▼1.6 | 92.0%▲2.4 | 0.6%▲0.4 | 2.4%▼0.7 | 77.7% | 463 | כחול לבן 60.5% |
| 2020 | 6.4%▲1.4 | 92.5%▲0.5 | 0.9%▲0.2 | – | 77.2% | 469 | כחול לבן 67.4% |
| 2021 | 6.7%▲0.3 | 91.2%▼1.4 | 0.0%▼0.9 | – | 75.9% | 475 | יש עתיד 30.1% |
| 2022 | 5.5%▼1.2 | 92.1%▲0.9 | 0.8%▲0.8 | 0.0% | 75.7% | 492 | יש עתיד 42.1% |
| 2026 | 4.2%▼1.3 | 92.5%▲0.5 | 0.2%▼0.6 | 2.8%▲2.8 | 78.3% | 602 | ישר! 39.2% |
מפקד 2022
| להבות חביבה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535845 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,02747 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 3,192 | – | 637055 | 433 מתוך 1,162312 מתוך 1,02739 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494333 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02752 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 7.6% | 12.4% | 292227 | 810 מתוך 1,151783 מתוך 1,01663 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.6% | 25.8% | 888792 | 133 מתוך 1,159132 מתוך 1,0278 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 6.5% | 25.3% | 10103 | 908 מתוך 1,012899 מתוך 1,00366 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 158,100 | 104,300 | 858388 | 172 מתוך 1,160172 מתוך 1,02711 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.6% | 69.8% | 317 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה יצחק 1.9 ק״מ · אחיטוב 1.9 ק״מ · מגל 2.5 ק״מ · ג'ת 2.5 ק״מ · אומץ 3.0 ק״מ