מגל
סמל למ״ס 375 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 1,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 93.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.0% | 16.1% | 767366 | 278 מתוך 1,192271 מתוך 1,03830 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 30.6% | 6.4% | 919088 | 106 מתוך 1,192105 מתוך 1,03811 מתוך 86 |
| ביחד | 24.6% | 9.3% | 999999 | 13 מתוך 1,19213 מתוך 1,0382 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 2.8% | 5.9% | 393332 | 714 מתוך 1,192683 מתוך 1,03859 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352636 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,03853 מתוך 86 |
| הליכוד | 1.9% | 20.5% | 13425 | 1,028 מתוך 1,192996 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.7% | 5.1% | 15326 | 1,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211133 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,03855 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.2% | 5.7% | 12224 | 1,039 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,03865 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485616 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03865 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485527 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03855 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 3.4% | 44.0% | 11122 | 1,055 מתוך 1,1921,026 מתוך 1,03867 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 93.9% | 37.8% | 999999 | 14 מתוך 1,19214 מתוך 1,0382 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404616 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03864 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342535 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,03853 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.0% | 808279 | 232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03818 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 859 | 5,690,682 | 738059 | 326 מתוך 1,192206 מתוך 1,03836 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.0% | 87.1% | 0.3% | 6.7% | 78.7% | 342 | העבודה-מימד 38.3% |
| 2009 | 6.7%▲1.7 | 87.1%±0.0 | 1.0%▲0.7 | 1.7%▼5.0 | 80.8% | 403 | קדימה 48.9% |
| 2013 | 6.0%▼0.7 | 88.8%▲1.7 | 0.0%▼1.0 | 1.4%▼0.3 | 83.9% | 571 | העבודה 34.3% |
| 2015 | 6.2%▲0.2 | 88.4%▼0.4 | 0.2%▲0.2 | 5.0%▲3.6 | 83.7% | 597 | המחנה הציוני 66.3% |
| אפר׳ 2019 | 4.3%▼1.9 | 92.5%▲4.1 | 0.2%±0.0 | 3.1%▼2.0 | 81.7% | 655 | כחול לבן 61.5% |
| ספט׳ 2019 | 4.5%▲0.2 | 93.0%▲0.5 | 0.2%±0.0 | 2.2%▼0.9 | 80.2% | 642 | כחול לבן 60.4% |
| 2020 | 6.1%▲1.6 | 93.1%▲0.1 | 0.5%▲0.3 | – | 77.7% | 626 | כחול לבן 70.3% |
| 2021 | 5.9%▼0.2 | 92.4%▼0.8 | 0.6%▲0.1 | – | 82.0% | 680 | העבודה 28.4% |
| 2022 | 5.3%▼0.6 | 92.3%▼0.1 | 0.9%▲0.3 | 0.0% | 77.5% | 685 | יש עתיד 43.2% |
| 2026 | 3.4%▼1.9 | 93.9%▲1.7 | 0.2%▼0.6 | 2.1%▲2.1 | 81.7% | 859 | ישר! 36.0% |
מפקד 2022
| מגל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,350 | 9,601,720 | 697659 | 356 מתוך 1,162239 מתוך 1,02736 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,925 | – | 596551 | 478 מתוך 1,162355 מתוך 1,02743 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494333 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02752 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 11.4% | 12.4% | 565147 | 506 מתוך 1,151494 מתוך 1,01644 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.1% | 25.8% | 706668 | 347 מתוך 1,159345 מתוך 1,02728 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.5% | 25.3% | 12126 | 891 מתוך 1,012882 מתוך 1,00364 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 163,200 | 104,300 | 888793 | 134 מתוך 1,160134 מתוך 1,0277 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.9% | 69.8% | 307 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ג'ת 1.6 ק״מ · זמר 2.3 ק״מ · להבות חביבה 2.5 ק״מ · באקה אל-גרביה 3.9 ק״מ · בחן 3.9 ק״מ