לקיה
סמל למ״ס 1060 · בדואים בדרום · יישוב עירוני ערבי · מחוז הדרום · אוכלוסייה 17,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.4% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לקיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 78.7% | 5.9% | 971488 | 33 מתוך 1,19231 מתוך 3631 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 19.7% | 8.8% | 938698 | 90 מתוך 1,1926 מתוך 366 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 103114 | 1,040 מתוך 1,19220 מתוך 36215 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 1310018 | 1,003 מתוך 1,1921 מתוך 36207 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3315 | 1,120 מתוך 1,19211 מתוך 36234 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 764376 | 216 מתוך 1,19216 מתוך 3649 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.3% | 44.0% | 3172 | 1,137 מתוך 1,19221 מתוך 36246 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.7% | 37.8% | 3499 | 1,147 מתוך 1,19217 מתוך 36235 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.4% | 14.7% | 985794 | 17 מתוך 1,19213 מתוך 3613 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 82.3% | 78.0% | 836080 | 195 מתוך 1,19215 מתוך 3653 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 8,529 | 5,690,682 | 918694 | 112 מתוך 1,1926 מתוך 3617 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.6% | 4.4% | 93.6% | 0.3% | 65.8% | 2,340 | רע״ם-תע״ל 64.6% |
| 2009 | 1.7%▲1.1 | 0.8%▼3.6 | 95.7%▲2.1 | 0.3%±0.0 | 44.6% | 1,963 | רע״ם-תע״ל 67.2% |
| 2013 | 1.0%▼0.7 | 1.1%▲0.3 | 97.2%▲1.5 | 0.3%±0.0 | 63.9% | 3,359 | בל״ד 55.4% |
| 2015 | 2.2%▲1.1 | 3.1%▲2.0 | 91.3%▼5.9 | 0.9%▲0.6 | 44.8% | 2,650 | הרשימה המשותפת 91.3% |
| אפר׳ 2019 | 5.6%▲3.4 | 9.8%▲6.8 | 83.2%▼8.2 | 0.4%▼0.5 | 22.9% | 1,657 | רע״ם-בל״ד 75.9% |
| ספט׳ 2019 | 1.1%▼4.5 | 4.6%▼5.2 | 92.1%▲9.0 | 0.5%±0.0 | 46.3% | 3,426 | הרשימה המשותפת 92.1% |
| 2020 | 0.4%▼0.6 | 1.7%▼2.9 | 97.2%▲5.1 | – | 49.5% | 3,773 | הרשימה המשותפת 97.2% |
| 2021 | 2.0%▲1.5 | 1.4%▼0.2 | 96.3%▼0.9 | – | 40.1% | 3,174 | רע״ם 56.3% |
| 2022 | 0.7%▼1.3 | 0.8%▼0.6 | 97.7%▲1.4 | 0.0% | 47.5% | 4,083 | רע״ם 68.3% |
| 2026 | 0.3%▼0.4 | 0.7%▼0.1 | 98.4%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 82.3% | 8,529 | רע״ם 78.7% |
מפקד 2022
| לקיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 17,070 | 9,601,720 | 917193 | 102 מתוך 1,1626 מתוך 1817 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 6,012 | – | 859493 | 171 מתוך 1,1622 מתוך 1817 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 76511 | 1,064 מתוך 1,1624 מתוך 18210 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 2.6% | 12.4% | 77613 | 1,066 מתוך 1,1515 מתוך 18207 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 7.9% | 25.8% | 3806 | 1,121 מתוך 1,1594 מתוך 16223 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 73,300 | 104,300 | 5274 | 1,103 מתוך 1,16012 מתוך 16230 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 51.6% | 69.8% | 1,083 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.