סנסנה
סמל למ״ס 3777 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 780 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 84.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סנסנה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 58.7% | 5.1% | 959567 | 57 מתוך 1,19256 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 13.5% | 1.7% | 989899 | 20 מתוך 1,19219 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| הליכוד | 8.8% | 20.5% | 443835 | 666 מתוך 1,192646 מתוך 1,03883 מתוך 127 |
| ביחד | 8.0% | 9.3% | 423375 | 690 מתוך 1,192688 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696467 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| ישר! | 2.5% | 16.1% | 191148 | 964 מתוך 1,192923 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 5.7% | 36272 | 756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038125 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 1.4% | 5.9% | 271952 | 867 מתוך 1,192832 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.2% | 959469 | 58 מתוך 1,19257 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 84.0% | 44.0% | 848244 | 186 מתוך 1,192185 מתוך 1,03872 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 11.8% | 37.8% | 241753 | 901 מתוך 1,192859 מתוך 1,03859 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686367 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.9% | 78.0% | 474741 | 625 מתוך 1,192540 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 363 | 5,690,682 | 283132 | 859 מתוך 1,192716 מתוך 1,03887 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 97.9% | 0.7% | 0.0% | 1.4% | 89.0% | 145 | הבית היהודי 75.9% |
| אפר׳ 2019 | 94.6%▼3.3 | 3.8%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 1.6%▲0.2 | 91.2% | 186 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 52.2% |
| ספט׳ 2019 | 95.3%▲0.6 | 4.3%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼1.1 | 87.6% | 211 | ימינה 82.5% |
| 2020 | 95.3%▲0.1 | 4.7%▲0.4 | 0.0%±0.0 | – | 91.1% | 236 | ימינה 78.4% |
| 2021 | 95.8%▲0.4 | 3.8%▼0.9 | 0.0%±0.0 | – | 84.6% | 237 | ימינה 62.0% |
| 2022 | 92.1%▼3.7 | 6.8%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.8% | 292 | הציונות הדתית 51.4% |
| 2026 | 84.0%▼8.1 | 11.8%▲5.0 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 77.9% | 363 | הציונות הדתית וזהות 58.7% |
מפקד 2022
| סנסנה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 780 | 9,601,720 | 394234 | 705 מתוך 1,162581 מתוך 1,02781 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,176 | – | 818452 | 224 מתוך 1,162162 מתוך 1,02760 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | – | 12.4% | ||
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 56.0% | 25.8% | 979797 | 30 מתוך 1,15929 מתוך 1,0275 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 42.9% | 25.3% | 959585 | 49 מתוך 1,01249 מתוך 1,00319 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 153,100 | 104,300 | 827997 | 215 מתוך 1,160213 מתוך 1,0275 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.3% | 69.8% | 188 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אשכולות 3.2 ק״מ · כרמים 3.5 ק״מ · להב 3.7 ק״מ · מיתר 4.7 ק״מ · אסד (שבט) 5.0 ק״מ