מיתר
סמל למ״ס 1268 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הדרום · אוכלוסייה 11,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מיתר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 24.5% | 16.1% | 514558 | 580 מתוך 1,192568 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| הליכוד | 22.2% | 20.5% | 716764 | 344 מתוך 1,192338 מתוך 1,03895 מתוך 261 |
| ביחד | 14.4% | 9.3% | 666171 | 397 מתוך 1,192396 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 9.4% | 5.7% | 757264 | 293 מתוך 1,192292 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.0% | 5.1% | 797682 | 244 מתוך 1,192243 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 6.7% | 6.4% | 504558 | 592 מתוך 1,192569 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787578 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605665 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03889 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.7% | 827981 | 207 מתוך 1,192204 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.9% | 5.9% | 849580 | 184 מתוך 1,19240 מתוך 1,03853 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819281 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534852 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 43.5% | 44.0% | 615555 | 470 מתוך 1,192463 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 50.1% | 37.8% | 504459 | 597 מתוך 1,192579 מתוך 1,038108 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 14.7% | 839579 | 190 מתוך 1,19241 מתוך 1,03853 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787578 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414144 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 6,590 | 5,690,682 | 899393 | 128 מתוך 1,19276 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.7% | 59.8% | 0.3% | 10.3% | 73.8% | 3,429 | קדימה 28.6% |
| 2009 | 41.3%▲12.7 | 54.7%▼5.0 | 0.2%▼0.1 | 1.3%▼9.0 | 73.5% | 3,717 | קדימה 35.1% |
| 2013 | 38.9%▼2.4 | 57.2%▲2.4 | 0.3%±0.0 | 2.5%▲1.2 | 76.4% | 4,163 | יש עתיד 21.5% |
| 2015 | 37.6%▼1.4 | 52.7%▼4.5 | 0.4%▲0.2 | 9.2%▲6.7 | 76.9% | 4,387 | המחנה הציוני 32.3% |
| אפר׳ 2019 | 43.5%▲5.9 | 49.7%▼2.9 | 0.2%▼0.2 | 6.4%▼2.9 | 76.7% | 5,144 | כחול לבן 39.2% |
| ספט׳ 2019 | 40.2%▼3.3 | 54.3%▲4.5 | 0.6%▲0.4 | 4.6%▼1.8 | 74.4% | 5,173 | כחול לבן 40.8% |
| 2020 | 44.5%▲4.3 | 54.3%▲0.1 | 1.0%▲0.4 | – | 74.3% | 5,305 | כחול לבן 42.7% |
| 2021 | 43.8%▼0.8 | 54.2%▼0.1 | 0.6%▼0.4 | – | 73.1% | 5,512 | הליכוד 22.7% |
| 2022 | 46.1%▲2.3 | 51.6%▼2.6 | 1.0%▲0.4 | 0.0% | 72.4% | 5,793 | יש עתיד 25.1% |
| 2026 | 43.5%▼2.5 | 50.1%▼1.5 | 1.6%▲0.6 | 4.5%▲4.5 | 77.1% | 6,590 | ישר! 24.5% |
מפקד 2022
| מיתר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 11,210 | 9,601,720 | 899292 | 131 מתוך 1,16279 מתוך 1,02720 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,166 | – | 626977 | 440 מתוך 1,162319 מתוך 1,02757 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.8% | 12.4% | 453948 | 625 מתוך 1,151608 מתוך 1,016123 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.5% | 25.8% | 888788 | 136 מתוך 1,159135 מתוך 1,02728 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.1% | 25.3% | 242439 | 765 מתוך 1,012756 מתוך 1,003126 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 196,900 | 104,300 | 989898 | 26 מתוך 1,16026 מתוך 1,0276 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.0% | 69.8% | 257 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.