גני אביב
שכונה בלוד · 6 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 11,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.8% (ארצי 44.0%), עלייה של 7.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני אביב | לוד | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 25.5% | 24.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 20.5% | 6.9% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 13.8% | 8.6% | 5.7% |
| ישר! | 10.3% | 5.8% | 16.1% |
| ביחד | 8.6% | 4.1% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.2% | 5.9% | 5.1% |
| ש״ס | 4.1% | 5.9% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.2% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 2.4% | 16.9% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 1.8% | 1.3% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 1.7% |
| רע״ם | 1.0% | 8.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.8% | 6.1% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 1.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.8% | 53.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 41.2% | 18.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 3.4% | 25.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.8% | 71.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,499 | 45,317 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 67.7% | 24.0% | 1.3% | 4.6% | 56.0% | 7,421 | ישראל ביתנו 37.3% |
| 2009 | 79.2%▲11.5 | 17.3%▼6.7 | 1.1%▼0.2 | 0.3%▼4.3 | 59.1% | 7,876 | ישראל ביתנו 39.4% |
| 2013 | 67.8%▼11.4 | 23.0%▲5.6 | 1.9%▲0.7 | 2.7%▲2.4 | 55.4% | 7,653 | הליכוד ביתנו 44.7% |
| 2015 | 70.0%▲2.2 | 17.5%▼5.4 | 2.0%▲0.1 | 9.9%▲7.2 | 62.1% | 8,521 | הליכוד 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 71.5%▲1.4 | 21.0%▲3.5 | 1.1%▼0.8 | 5.1%▼4.8 | 59.0% | 8,059 | הליכוד 31.1% |
| ספט׳ 2019 | 42.0%▼29.5 | 22.3%▲1.3 | 1.2%▲0.1 | 33.5%▲28.3 | 59.0% | 7,122 | ישראל ביתנו 33.4% |
| 2020 | 47.3%▲5.4 | 49.7%▲27.4 | 2.3%▲1.0 | – | 60.0% | 7,311 | הליכוד 34.6% |
| 2021 | 36.3%▼11.1 | 59.4%▲9.7 | 1.3%▼1.0 | – | 55.0% | 5,705 | ישראל ביתנו 28.3% |
| 2022 | 42.9%▲6.6 | 52.0%▼7.4 | 2.3%▲1.0 | 0.0% | 54.8% | 5,599 | הליכוד 28.1% |
| 2026 | 50.8%▲7.9 | 41.2%▼10.8 | 3.4%▲1.1 | 3.6%▲3.6 | 63.8% | 9,499 | הליכוד 25.5% |
אזורים סטטיסטיים (6)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | חילוני | 3,030 | 1,860 | 38.4% | 54.6% | 1.5% |
| 52 | חילוני | 2,530 | 5,992 | 42.6% | 47.4% | 4.7% |
| 53 | חילוני | 3,750 | הערכה (אזור 52) | 42.6% | 47.4% | 4.7% |
| 54 | חילוני | 1,770 | 1,647 | 94.4% | 3.4% | 0.6% |
| 55 | הערכה (אזור 54) | 94.4% | 3.4% | 0.6% | ||
| 56 | – | – | – | – |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.