יסמין
שכונה בלוד · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יסמין | לוד | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 76.0% | 16.9% | 8.8% |
| רע״ם | 21.0% | 8.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.0% | 1.3% | 6.4% |
| הליכוד | 0.5% | 24.9% | 20.5% |
| ישר! | 0.4% | 5.8% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 5.9% | 5.1% |
| ביחד | 0.1% | 4.1% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 6.9% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 8.6% | 5.7% |
| ש״ס | 0.0% | 5.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 6.1% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 1.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.6% | 53.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.6% | 18.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.0% | 25.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.5% | 71.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 939 | 45,317 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.2% | 11.4% | 84.1% | 1.4% | 56.7% | 414 | רע״ם-תע״ל 53.4% |
| 2009 | 2.0%▲0.8 | 2.2%▼9.1 | 93.8%▲9.7 | 0.2%▼1.2 | 52.4% | 449 | רע״ם-תע״ל 65.0% |
| 2013 | 3.0%▲1.0 | 5.0%▲2.8 | 91.4%▼2.3 | 0.2%±0.0 | 58.7% | 538 | רע״ם-תע״ל 64.1% |
| 2015 | 1.7%▼1.3 | 2.5%▼2.5 | 93.2%▲1.7 | 0.5%▲0.3 | 63.5% | 601 | הרשימה המשותפת 93.2% |
| אפר׳ 2019 | 3.2%▲1.5 | 10.3%▲7.8 | 83.1%▼10.1 | 0.7%▲0.2 | 42.6% | 438 | חד״ש-תע״ל 59.1% |
| ספט׳ 2019 | 3.1%±0.0 | 4.2%▼6.1 | 87.8%▲4.7 | 0.2%▼0.5 | 55.5% | 572 | הרשימה המשותפת 87.8% |
| 2020 | 0.9%▼2.3 | 1.0%▼3.2 | 97.9%▲10.2 | – | 65.4% | 676 | הרשימה המשותפת 97.9% |
| 2021 | 4.9%▲4.0 | 3.3%▲2.3 | 91.4%▼6.6 | – | 41.3% | 452 | הרשימה המשותפת 54.4% |
| 2022 | 2.1%▼2.7 | 1.9%▼1.5 | 94.6%▲3.2 | 0.0% | 60.8% | 701 | בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 67.5% |
| 2026 | 0.6%▼1.5 | 1.6%▼0.3 | 97.0%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 78.5% | 939 | הרשימה המשותפת 76.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | דתי | 3,200 | 939 | 0.6% | 1.6% | 97.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.