אלמורתפעה-זלפה

שכונה במעלה עירון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,680 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 8.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.9%2009: מחנה נתניהו 0.7%2013: מחנה נתניהו 11.6%2015: מחנה נתניהו 0.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.4%2020: מחנה נתניהו 0.2%2021: מחנה נתניהו 4.2%2022: מחנה נתניהו 6.1%2026: מחנה נתניהו 0.2%2006: המחנה שמולו 10.9%2009: המחנה שמולו 1.8%2013: המחנה שמולו 4.0%2015: המחנה שמולו 2.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 4.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.2%2020: המחנה שמולו 0.6%2021: המחנה שמולו 2.7%2022: המחנה שמולו 3.5%2026: המחנה שמולו 1.2%2006: מפלגות ערביות 84.4%2009: מפלגות ערביות 96.7%2013: מפלגות ערביות 83.5%2015: מפלגות ערביות 96.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 87.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 94.4%2020: מפלגות ערביות 98.7%2021: מפלגות ערביות 92.6%2022: מפלגות ערביות 89.6%2026: מפלגות ערביות 97.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהאלמורתפעה-זלפהמעלה עירוןישראל
הרשימה המשותפת83.2%82.7%8.8%
רע״ם14.4%14.9%5.9%
הדמוקרטים0.9%0.8%6.4%
ישר!0.2%0.2%16.1%
הליכוד0.1%0.1%20.5%
ישראל ביתנו0.1%0.3%5.9%
ביחד0.1%0.0%9.3%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הציונות הדתית וזהות0.0%0.0%5.1%
ש״ס0.0%0.0%5.3%
עוצמה יהודית0.0%0.0%5.7%
יהדות התורה0.0%0.0%5.5%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%2.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%1.7%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות1.0%0.9%0.8%
גוש ביבי0.2%0.2%44.0%
גוש השינוי1.2%1.3%37.8%
המפלגות הערביות97.6%97.5%14.7%
לא התחייבו לגוש0.0%0.0%2.8%
אחוז הצבעה82.0%79.7%78.0%
קולות כשרים5,2279,1345,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.9%10.9%84.4%1.6%50.3%1,972בל״ד 37.7%
20090.7%▼1.21.8%▼9.096.7%▲12.30.0%▼1.551.1%2,172בל״ד 40.6%
201311.6%▲10.94.0%▲2.283.5%▼13.10.4%▲0.356.6%2,954בל״ד 37.8%
20150.9%▼10.82.7%▼1.396.0%▲12.40.2%▼0.272.1%4,103הרשימה המשותפת 96.0%
אפר׳ 20197.1%▲6.34.7%▲2.087.4%▼8.50.1%▼0.138.5%2,235רע״ם-בל״ד 44.2%
ספט׳ 20191.4%▼5.73.2%▼1.594.4%▲7.00.3%▲0.251.7%3,072הרשימה המשותפת 94.4%
20200.2%▼1.20.6%▼2.698.7%▲4.3–65.7%3,965הרשימה המשותפת 98.7%
20214.2%▲4.02.7%▲2.192.6%▼6.1–33.7%1,494הרשימה המשותפת 71.9%
20226.1%▲1.93.5%▲0.889.6%▼3.00.0%42.8%2,213בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 38.5%
20260.2%▼5.91.2%▼2.397.6%▲8.00.0%±0.082.0%5,227הרשימה המשותפת 83.2%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
2מסורתי4,6805,2270.2%1.2%97.6%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.