מעלה עירון

סמל למ״ס 1327 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז חיפה · אוכלוסייה 14,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 8.1 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.6%2009: מחנה נתניהו 1.1%2013: מחנה נתניהו 14.0%2015: מחנה נתניהו 1.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.6%2020: מחנה נתניהו 0.4%2021: מחנה נתניהו 3.1%2022: מחנה נתניהו 6.1%2026: מחנה נתניהו 0.2%2006: המחנה שמולו 13.4%2009: המחנה שמולו 2.5%2013: המחנה שמולו 3.6%2015: המחנה שמולו 2.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 5.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.0%2020: המחנה שמולו 0.5%2021: המחנה שמולו 4.9%2022: המחנה שמולו 3.7%2026: המחנה שמולו 1.3%2006: מפלגות ערביות 82.5%2009: מפלגות ערביות 95.4%2013: מפלגות ערביות 81.5%2015: מפלגות ערביות 96.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 87.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 94.6%2020: מפלגות ערביות 98.5%2021: מפלגות ערביות 91.0%2022: מפלגות ערביות 89.4%2026: מפלגות ערביות 97.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמעלה עירוןישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת82.7%8.8%10093995 מתוך 1,1925 מתוך 612 מתוך 86
רע״ם14.9%5.9%90884118 מתוך 1,19256 מתוך 6115 מתוך 86
הדמוקרטים0.8%6.4%19186941 מתוך 1,19248 מתוך 6179 מתוך 86
ישראל ביתנו0.3%5.9%1378181,003 מתוך 1,19213 מתוך 6170 מתוך 86
ישר!0.2%16.1%53071,105 מתוך 1,19232 מתוך 6176 מתוך 86
הליכוד0.1%20.5%1521,156 מתוך 1,19243 מתוך 6182 מתוך 86
ביחד0.0%9.3%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.9%0.8%896792105 מתוך 1,19219 מתוך 618 מתוך 86
גוש ביבי0.2%44.0%11241,158 מתוך 1,19237 מתוך 6180 מתוך 86
גוש השינוי1.3%37.8%73071,104 מתוך 1,19242 מתוך 6180 מתוך 86
המפלגות הערביות97.5%14.7%96689446 מתוך 1,19219 מתוך 616 מתוך 86
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה79.7%78.0%633767432 מתוך 1,19238 מתוך 6127 מתוך 86
קולות כשרים9,1345,690,682916778109 מתוך 1,19221 מתוך 6120 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.6%13.4%82.5%1.3%44.4%2,776בל״ד 39.6%
20091.1%▼0.52.5%▼10.995.4%▲12.90.0%▼1.344.9%3,056בל״ד 38.8%
201314.0%▲12.93.6%▲1.181.5%▼13.90.3%▲0.351.6%3,960בל״ד 37.0%
20151.2%▼12.82.1%▼1.596.0%▲14.50.2%▼0.166.3%5,554הרשימה המשותפת 96.0%
אפר׳ 20197.0%▲5.85.1%▲3.087.2%▼8.80.1%▼0.137.1%3,526חד״ש-תע״ל 43.6%
ספט׳ 20191.6%▼5.43.0%▼2.194.6%▲7.40.2%▲0.148.5%4,685הרשימה המשותפת 94.6%
20200.4%▼1.20.5%▼2.598.5%▲3.9–61.3%6,042הרשימה המשותפת 98.5%
20213.1%▲2.74.9%▲4.491.0%▼7.5–31.4%3,158הרשימה המשותפת 66.7%
20226.1%▲3.03.7%▼1.389.4%▼1.70.0%43.1%4,542בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 43.4%
20260.2%▼5.91.3%▼2.397.5%▲8.10.0%±0.079.7%9,134הרשימה המשותפת 82.7%

מפקד 2022

מעלה עירוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)14,8609,601,720916876109 מתוך 1,16220 מתוך 6121 מתוך 86
תושבים לקמ״ר4,674–782274258 מתוך 1,16248 מתוך 6123 מתוך 86
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2530192512914 מתוך 1,16239 מתוך 6172 מתוך 86
בני 65 ומעלה5.4%12.4%173816949 מתוך 1,15137 מתוך 6172 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)13.0%25.8%1143111,033 מתוך 1,15935 מתוך 6177 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)68,800104,30031761,122 מתוך 1,16051 מתוך 6181 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202250.2%69.8%1,091 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים