ג'בארין-מושירפה
שכונה במעלה עירון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,250 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.4% (ארצי 14.7%), עלייה של 8.3 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ג'בארין-מושירפה | מעלה עירון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 81.9% | 82.7% | 8.8% |
| רע״ם | 15.5% | 14.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 0.8% | 0.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 0.3% | 5.9% |
| ישר! | 0.2% | 0.2% | 16.1% |
| הליכוד | 0.2% | 0.1% | 20.5% |
| ש״ס | 0.1% | 0.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.3% | 0.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.5% | 1.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.4% | 97.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.9% | 79.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,907 | 9,134 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.7% | 19.8% | 77.7% | 0.7% | 34.5% | 804 | בל״ד 44.2% |
| 2009 | 2.0%▲1.3 | 4.1%▼15.7 | 92.1%▲14.3 | 0.0%▼0.7 | 34.7% | 884 | בל״ד 34.4% |
| 2013 | 21.0%▲18.9 | 2.6%▼1.5 | 75.3%▼16.7 | 0.2%▲0.2 | 41.0% | 1,006 | בל״ד 34.7% |
| 2015 | 2.1%▼18.9 | 0.4%▼2.2 | 96.1%▲20.7 | 0.2%±0.0 | 54.0% | 1,451 | הרשימה המשותפת 96.1% |
| אפר׳ 2019 | 6.8%▲4.7 | 5.7%▲5.3 | 86.8%▼9.3 | 0.1%▼0.1 | 34.9% | 1,291 | חד״ש-תע״ל 44.3% |
| ספט׳ 2019 | 1.9%▼5.0 | 2.7%▼3.0 | 94.9%▲8.1 | 0.0%▼0.1 | 43.4% | 1,613 | הרשימה המשותפת 94.9% |
| 2020 | 0.7%▼1.2 | 0.5%▼2.2 | 98.2%▲3.3 | – | 54.3% | 2,077 | הרשימה המשותפת 98.2% |
| 2021 | 2.0%▲1.4 | 7.0%▲6.5 | 89.7%▼8.5 | – | 29.7% | 1,664 | הרשימה המשותפת 62.0% |
| 2022 | 6.1%▲4.1 | 3.8%▼3.1 | 89.2%▼0.5 | 0.0% | 43.3% | 2,329 | בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 48.0% |
| 2026 | 0.3%▼5.9 | 1.5%▼2.3 | 97.4%▲8.3 | 0.0%±0.0 | 76.9% | 3,907 | הרשימה המשותפת 81.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | דתי | 4,250 | 3,907 | 0.3% | 1.5% | 97.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.