גבעת עוז
סמל למ״ס 703 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 4.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת עוז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.1% | 16.1% | 898788 | 133 מתוך 1,192129 מתוך 1,03847 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 23.4% | 6.4% | 827975 | 217 מתוך 1,192214 מתוך 1,038100 מתוך 408 |
| ביחד | 17.9% | 9.3% | 848286 | 182 מתוך 1,192182 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.1% | 20.5% | 271931 | 863 מתוך 1,192837 מתוך 1,038279 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605654 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 5.7% | 453859 | 645 מתוך 1,192637 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443647 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.7% | 5.1% | 15323 | 1,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 11.3% | 44.0% | 282038 | 853 מתוך 1,192833 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.8% | 37.8% | 858283 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433546 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038214 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 66.4% | 78.0% | 7510 | 1,111 מתוך 1,192980 מתוך 1,038367 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 274 | 5,690,682 | 161815 | 996 מתוך 1,192851 מתוך 1,038347 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.1% | 87.4% | 0.0% | 4.6% | 65.4% | 239 | מרצ-יחד 38.5% |
| 2009 | 13.3%▲6.1 | 85.2%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼4.6 | 71.2% | 264 | קדימה 36.7% |
| 2013 | 13.0%▼0.3 | 82.6%▼2.6 | 0.0%±0.0 | 1.9%▲1.9 | 66.3% | 270 | העבודה 35.2% |
| 2015 | 10.5%▼2.5 | 82.4%▼0.2 | 0.4%▲0.4 | 6.4%▲4.5 | 67.6% | 267 | המחנה הציוני 56.2% |
| אפר׳ 2019 | 9.3%▼1.2 | 82.8%▲0.4 | 0.4%±0.0 | 6.8%▲0.4 | 68.0% | 279 | כחול לבן 54.8% |
| ספט׳ 2019 | 11.1%▲1.8 | 84.5%▲1.7 | 0.4%±0.0 | 3.7%▼3.1 | 67.0% | 271 | כחול לבן 50.2% |
| 2020 | 10.9%▼0.1 | 88.3%▲3.8 | 0.4%±0.0 | – | 64.1% | 256 | כחול לבן 57.4% |
| 2021 | 10.5%▼0.4 | 89.1%▲0.8 | 0.0%▼0.4 | – | 62.1% | 247 | מרצ 24.7% |
| 2022 | 8.7%▼1.9 | 90.6%▲1.5 | 0.4%▲0.4 | 0.0% | 62.3% | 254 | יש עתיד 36.2% |
| 2026 | 11.3%▲2.7 | 85.8%▼4.8 | 0.0%▼0.4 | 2.6%▲2.6 | 66.4% | 274 | ישר! 40.1% |
מפקד 2022
| גבעת עוז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 460 | 9,601,720 | 131414 | 1,003 מתוך 1,162874 מתוך 1,027350 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,011 | – | 293233 | 829 מתוך 1,162696 מתוך 1,027274 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 41 | 30 | 969595 | 32 מתוך 1,16232 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 20.8% | 12.4% | 959492 | 59 מתוך 1,15159 מתוך 1,01631 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.1% | 25.8% | 383145 | 713 מתוך 1,159709 מתוך 1,027223 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.1% | 25.3% | 282931 | 724 מתוך 1,012715 מתוך 1,003221 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,500 | 104,300 | 514562 | 570 מתוך 1,160566 מתוך 1,027155 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.8% | 69.8% | 691 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מגידו 3.3 ק״מ · מלאה 3.8 ק״מ · מעלה עירון 4.0 ק״מ · אומן 4.2 ק״מ · גדיש 4.4 ק״מ