גדיש
סמל למ״ס 145 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 340 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 91.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גדיש | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 62.9% | 20.5% | 999999 | 7 מתוך 1,1927 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 15.7% | 5.7% | 919094 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03823 מתוך 408 |
| ש״ס | 5.2% | 5.3% | 878590 | 159 מתוך 1,192156 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| ישר! | 5.2% | 16.1% | 251720 | 891 מתוך 1,192857 מתוך 1,038324 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 1.7% | 878691 | 147 מתוך 1,192145 מתוך 1,03837 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| ביחד | 1.3% | 9.3% | 18818 | 978 מתוך 1,192954 מתוך 1,038333 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231326 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777485 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.4% | 6.4% | 13134 | 1,017 מתוך 1,192887 מתוך 1,038384 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16812 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038351 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 91.3% | 44.0% | 908897 | 122 מתוך 1,192121 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 7.4% | 37.8% | 201215 | 954 מתוך 1,192909 מתוך 1,038345 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221325 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 515163 | 577 מתוך 1,192497 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 229 | 5,690,682 | 11129 | 1,066 מתוך 1,192917 מתוך 1,038371 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 69.0% | 25.9% | 0.0% | 3.2% | 60.2% | 158 | הליכוד 28.5% |
| 2009 | 83.7%▲14.7 | 12.2%▼13.7 | 0.6%▲0.6 | 0.6%▼2.6 | 65.7% | 172 | הליכוד 44.2% |
| 2013 | 74.7%▼9.0 | 22.4%▲10.1 | 0.0%▼0.6 | 1.8%▲1.2 | 67.9% | 170 | הליכוד ביתנו 41.2% |
| 2015 | 84.9%▲10.2 | 5.2%▼17.1 | 0.0%±0.0 | 9.4%▲7.6 | 76.1% | 192 | הליכוד 66.7% |
| אפר׳ 2019 | 92.8%▲7.9 | 4.6%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 2.1%▼7.3 | 70.5% | 194 | הליכוד 81.4% |
| ספט׳ 2019 | 93.6%▲0.8 | 5.9%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼1.5 | 68.4% | 188 | הליכוד 76.6% |
| 2020 | 94.3%▲0.7 | 5.7%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 74.5% | 210 | הליכוד 80.0% |
| 2021 | 93.0%▼1.3 | 7.0%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 70.5% | 201 | הליכוד 79.1% |
| 2022 | 95.7%▲2.7 | 4.3%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.2% | 209 | הליכוד 74.2% |
| 2026 | 91.3%▼4.4 | 7.4%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 78.4% | 229 | הליכוד 62.9% |
מפקד 2022
| גדיש | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 340 | 9,601,720 | 776 | 1,081 מתוך 1,162951 מתוך 1,027381 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,358 | – | 567 | 1,102 מתוך 1,162967 מתוך 1,027378 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.2% | 12.4% | 484345 | 585 מתוך 1,151570 מתוך 1,016221 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 9.3% | 25.8% | 524 | 1,106 מתוך 1,1591,005 מתוך 1,027389 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 2.8% | 25.3% | 222 | 993 מתוך 1,012984 מתוך 1,003315 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 113,000 | 104,300 | 433654 | 665 מתוך 1,160659 מתוך 1,027189 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.6% | 69.8% | 145 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אומן 0.5 ק״מ · מלאה 0.9 ק״מ · ניר יפה 1.1 ק״מ · דבורה 1.9 ק״מ · חבר 2.2 ק״מ