חבר
סמל למ״ס 1110 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 850 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 58.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חבר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.6% | 20.5% | 817983 | 226 מתוך 1,192223 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| ישר! | 18.6% | 16.1% | 453842 | 659 מתוך 1,192644 מתוך 1,038239 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.4% | 5.7% | 868490 | 164 מתוך 1,192163 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| ביחד | 7.2% | 9.3% | 403141 | 718 מתוך 1,192715 מתוך 1,038242 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 5.9% | 878882 | 148 מתוך 1,192120 מתוך 1,03873 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 2.7% | 868486 | 153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.1% | 1.7% | 908893 | 118 מתוך 1,192116 מתוך 1,03826 מתוך 408 |
| ש״ס | 4.3% | 5.3% | 838188 | 194 מתוך 1,192190 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.0% | 5.1% | 595468 | 472 מתוך 1,192468 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.6% | 6.4% | 423834 | 687 מתוך 1,192644 מתוך 1,038266 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 58.4% | 44.0% | 696478 | 373 מתוך 1,192371 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 36.0% | 37.8% | 423638 | 689 מתוך 1,192666 מתוך 1,038253 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 2.8% | 868486 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.4% | 78.0% | 606272 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 531 | 5,690,682 | 505654 | 590 מתוך 1,192456 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 49.5% | 41.9% | 0.0% | 6.5% | 52.2% | 93 | קדימה 23.7% |
| 2009 | 54.9%▲5.4 | 42.1%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼5.7 | 62.3% | 133 | קדימה 30.8% |
| 2013 | 46.5%▼8.4 | 46.5%▲4.4 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲3.4 | 65.9% | 144 | הליכוד ביתנו 22.2% |
| 2015 | 56.3%▲9.8 | 33.5%▼13.0 | 0.0%±0.0 | 10.2%▲6.0 | 71.9% | 167 | הליכוד 34.1% |
| אפר׳ 2019 | 61.9%▲5.6 | 26.8%▼6.7 | 0.0%±0.0 | 10.4%▲0.2 | 66.7% | 231 | הליכוד 49.4% |
| ספט׳ 2019 | 63.6%▲1.7 | 28.0%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 8.4%▼2.0 | 72.5% | 250 | הליכוד 52.4% |
| 2020 | 68.0%▲4.4 | 31.3%▲3.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.5% | 259 | הליכוד 56.8% |
| 2021 | 57.6%▼10.4 | 39.9%▲8.7 | 0.0%±0.0 | – | 70.2% | 283 | הליכוד 42.4% |
| 2022 | 66.5%▲8.9 | 32.1%▼7.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.3% | 361 | הליכוד 43.8% |
| 2026 | 58.4%▼8.1 | 36.0%▲3.8 | 0.0%±0.0 | 5.3%▲5.3 | 79.4% | 531 | הליכוד 31.6% |
מפקד 2022
| חבר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 850 | 9,601,720 | 444950 | 637 מתוך 1,162514 מתוך 1,027200 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,044 | – | 727878 | 324 מתוך 1,162230 מתוך 1,02791 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 191710 | 914 מתוך 1,162835 מתוך 1,027355 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 3.2% | 12.4% | 985 | 1,043 מתוך 1,151932 מתוך 1,016386 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.0% | 25.8% | 292136 | 825 מתוך 1,159814 מתוך 1,027262 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.1% | 25.3% | 414146 | 593 מתוך 1,012584 מתוך 1,003173 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,700 | 104,300 | 463957 | 630 מתוך 1,160624 מתוך 1,027176 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.8% | 69.8% | 792 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- דבורה 0.6 ק״מ · ברק 0.6 ק״מ · אדירים 0.7 ק״מ · גדיש 2.2 ק״מ · רם-און 2.4 ק״מ