רם-און
סמל למ״ס 1069 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רם-און | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 48.1% | 16.1% | 999999 | 14 מתוך 1,19212 מתוך 1,0384 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 23.6% | 6.4% | 828076 | 213 מתוך 1,192210 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| ביחד | 10.1% | 9.3% | 484148 | 613 מתוך 1,192611 מתוך 1,038212 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.8% | 20.5% | 362842 | 765 מתוך 1,192742 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534949 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,038204 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 5.1% | 524559 | 562 מתוך 1,192558 מתוך 1,038164 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 5.7% | 302141 | 824 מתוך 1,192814 מתוך 1,038238 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 2.7% | 241428 | 896 מתוך 1,192881 מתוך 1,038292 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 12.7% | 44.0% | 322442 | 809 מתוך 1,192791 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.8% | 37.8% | 858283 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.4% | 2.8% | 241427 | 903 מתוך 1,192883 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646575 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 584 | 5,690,682 | 576361 | 514 מתוך 1,192384 מתוך 1,038158 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.4% | 74.3% | 0.0% | 17.4% | 80.8% | 350 | קדימה 35.4% |
| 2009 | 18.4%▲11.0 | 78.3%▲4.1 | 0.3%▲0.3 | 2.0%▼15.4 | 83.3% | 397 | קדימה 42.3% |
| 2013 | 15.1%▼3.3 | 81.8%▲3.5 | 0.0%▼0.3 | 0.4%▼1.6 | 82.8% | 457 | העבודה 35.2% |
| 2015 | 13.2%▼1.9 | 79.2%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 7.0%▲6.6 | 80.2% | 456 | המחנה הציוני 60.5% |
| אפר׳ 2019 | 14.7%▲1.5 | 80.1%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼1.8 | 77.3% | 497 | כחול לבן 61.8% |
| ספט׳ 2019 | 11.2%▼3.5 | 85.8%▲5.7 | 0.2%▲0.2 | 2.8%▼2.4 | 77.4% | 499 | כחול לבן 63.7% |
| 2020 | 12.7%▲1.5 | 86.9%▲1.1 | 0.2%±0.0 | – | 74.8% | 487 | כחול לבן 69.4% |
| 2021 | 12.0%▼0.7 | 86.4%▼0.4 | 0.2%±0.0 | – | 76.0% | 509 | יש עתיד 31.8% |
| 2022 | 11.2%▼0.8 | 86.8%▲0.4 | 0.8%▲0.6 | 0.0% | 72.8% | 500 | יש עתיד 43.4% |
| 2026 | 12.7%▲1.5 | 85.8%▼1.0 | 0.2%▼0.6 | 1.4%▲1.4 | 79.8% | 584 | ישר! 48.1% |
מפקד 2022
| רם-און | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 930 | 9,601,720 | 505656 | 567 מתוך 1,162446 מתוך 1,027174 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,715 | – | 161820 | 974 מתוך 1,162840 מתוך 1,027327 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.6% | 12.4% | 352933 | 736 מתוך 1,151714 מתוך 1,016272 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.2% | 25.8% | 747179 | 297 מתוך 1,159295 מתוך 1,02786 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.7% | 25.3% | 626265 | 380 מתוך 1,012374 מתוך 1,003113 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 187,000 | 104,300 | 969697 | 47 מתוך 1,16047 מתוך 1,02712 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.3% | 69.8% | 287 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ברק 1.8 ק״מ · חבר 2.4 ק״מ · אדירים 2.7 ק״מ · דבורה 2.9 ק״מ · מוקייבלה 3.8 ק״מ