מוקייבלה

סמל למ״ס 635 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 4,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 17.1%2009: מחנה נתניהו 6.5%2013: מחנה נתניהו 1.8%2015: מחנה נתניהו 0.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 0.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 0.3%2020: מחנה נתניהו 0.3%2021: מחנה נתניהו 2.5%2022: מחנה נתניהו 0.5%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 5.4%2009: המחנה שמולו 0.7%2013: המחנה שמולו 23.7%2015: המחנה שמולו 7.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 14.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 5.1%2020: המחנה שמולו 1.0%2021: המחנה שמולו 2.6%2022: המחנה שמולו 2.3%2026: המחנה שמולו 1.7%2006: מפלגות ערביות 75.6%2009: מפלגות ערביות 92.1%2013: מפלגות ערביות 73.7%2015: מפלגות ערביות 90.7%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 84.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 89.0%2020: מפלגות ערביות 98.3%2021: מפלגות ערביות 94.2%2022: מפלגות ערביות 96.8%2026: מפלגות ערביות 97.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמוקייבלהישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת70.9%8.8%98659723 מתוך 1,19222 מתוך 6112 מתוך 408
רע״ם26.7%5.9%92439093 מתוך 1,19235 מתוך 6143 מתוך 408
הדמוקרטים1.4%6.4%274318860 מתוך 1,19234 מתוך 61330 מתוך 408
הליכוד0.2%20.5%33231,120 מתוך 1,19223 מתוך 61385 מתוך 408
ישר!0.2%16.1%53031,105 מתוך 1,19232 מתוך 61390 מתוך 408
ישראל ביתנו0.1%5.9%95051,056 מתוך 1,19219 מתוך 61378 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.1%5.1%1190171,048 מתוך 1,1922 מתוך 61334 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%60757372 מתוך 1,19247 מתוך 61135 מתוך 408
גוש ביבי0.3%44.0%34241,137 מתוך 1,19226 מתוך 61388 מתוך 408
גוש השינוי1.7%37.8%83531,087 מתוך 1,19237 מתוך 61393 מתוך 408
המפלגות הערביות97.6%14.7%96729741 מתוך 1,19214 מתוך 6110 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה76.9%78.0%391752717 מתוך 1,19251 מתוך 61192 מתוך 408
קולות כשרים2,3415,690,682832885201 מתוך 1,19244 מתוך 6164 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200617.1%5.4%75.6%0.3%65.6%965רע״ם-תע״ל 51.4%
20096.5%▼10.60.7%▼4.792.1%▲16.50.0%▼0.355.2%917רע״ם-תע״ל 54.6%
20131.8%▼4.823.7%▲23.173.7%▼18.50.1%▲0.154.3%1,015רע״ם-תע״ל 45.4%
20150.8%▼1.07.6%▼16.190.7%▲17.00.2%▲0.163.6%1,328הרשימה המשותפת 90.7%
אפר׳ 20190.8%▲0.114.5%▲6.984.0%▼6.80.2%▲0.133.9%830חד״ש-תע״ל 61.0%
ספט׳ 20190.3%▼0.55.1%▼9.489.0%▲5.00.2%±0.050.0%1,261הרשימה המשותפת 89.0%
20200.3%±0.01.0%▼4.098.3%▲9.3–60.6%1,552הרשימה המשותפת 98.3%
20212.5%▲2.22.6%▲1.694.2%▼4.1–36.0%930הרשימה המשותפת 49.1%
20220.5%▼2.02.3%▼0.296.8%▲2.60.0%40.7%1,112חד״ש-תע״ל 40.7%
20260.3%▼0.21.7%▼0.697.6%▲0.80.0%±0.076.9%2,341הרשימה המשותפת 70.9%

מפקד 2022

מוקייבלהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4,3909,601,720833385200 מתוך 1,16241 מתוך 6164 מתוך 408
תושבים לקמ״ר8,606–95859964 מתוך 1,16210 מתוך 617 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני23301557967 מתוך 1,16253 מתוך 61373 מתוך 408
בני 65 ומעלה4.3%12.4%121581,000 מתוך 1,15148 מתוך 61373 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)10.8%25.8%61881,086 מתוך 1,15950 מתוך 61374 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)72,900104,30053071,104 מתוך 1,16043 מתוך 61381 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202245.2%69.8%1,113 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים