מיטב
סמל למ״ס 2054 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 560 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 76.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מיטב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 50.5% | 20.5% | 959594 | 56 מתוך 1,19256 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 14.0% | 5.7% | 878692 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,03834 מתוך 408 |
| ישר! | 11.1% | 16.1% | 352730 | 777 מתוך 1,192756 מתוך 1,038283 מתוך 408 |
| ביחד | 4.9% | 9.3% | 322334 | 800 מתוך 1,192796 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.1% | 645974 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 747075 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,038100 מתוך 408 |
| ש״ס | 3.9% | 5.3% | 828086 | 213 מתוך 1,192208 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352831 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038277 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.2% | 929198 | 88 מתוך 1,19286 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 10113 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038392 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828683 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03857 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 76.5% | 44.0% | 797686 | 250 מתוך 1,192249 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 18.6% | 37.8% | 312426 | 824 מתוך 1,192789 מתוך 1,038303 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737074 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.5% | 78.0% | 616373 | 455 מתוך 1,192380 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 307 | 5,690,682 | 202320 | 947 מתוך 1,192803 מתוך 1,038326 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.7% | 40.4% | 0.0% | 4.4% | 66.1% | 203 | קדימה 33.0% |
| 2009 | 79.5%▲24.9 | 18.6%▼21.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼4.4 | 66.6% | 215 | הליכוד 48.4% |
| 2013 | 70.3%▼9.3 | 28.0%▲9.4 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 67.8% | 232 | הליכוד ביתנו 42.2% |
| 2015 | 75.7%▲5.5 | 11.4%▼16.6 | 0.0%±0.0 | 12.9%▲12.0 | 77.6% | 272 | הליכוד 58.8% |
| אפר׳ 2019 | 80.4%▲4.7 | 13.2%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 5.4%▼7.5 | 78.5% | 296 | הליכוד 60.1% |
| ספט׳ 2019 | 73.5%▼6.9 | 14.1%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 12.4%▲7.0 | 75.7% | 283 | הליכוד 60.4% |
| 2020 | 83.3%▲9.8 | 16.3%▲2.2 | 0.0%±0.0 | – | 77.5% | 288 | הליכוד 67.7% |
| 2021 | 84.2%▲0.8 | 15.5%▼0.8 | 0.4%▲0.4 | – | 73.8% | 265 | הליכוד 62.6% |
| 2022 | 84.1%±0.0 | 13.1%▼2.4 | 1.0%▲0.7 | 0.0% | 79.7% | 290 | הליכוד 55.5% |
| 2026 | 76.5%▼7.6 | 18.6%▲5.5 | 0.0%▼1.0 | 4.2%▲4.2 | 79.5% | 307 | הליכוד 50.5% |
מפקד 2022
| מיטב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 560 | 9,601,720 | 212324 | 911 מתוך 1,162783 מתוך 1,027308 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,808 | – | 212325 | 922 מתוך 1,162789 מתוך 1,027307 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.7% | 12.4% | 585454 | 476 מתוך 1,151465 מתוך 1,016185 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.7% | 25.8% | 16922 | 975 מתוך 1,159936 מתוך 1,027314 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.7% | 25.3% | 151518 | 855 מתוך 1,012846 מתוך 1,003263 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 116,100 | 104,300 | 474058 | 621 מתוך 1,160616 מתוך 1,027171 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.9% | 69.8% | 830 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פרזון 0.9 ק״מ · אביטל 1.4 ק״מ · יזרעאל 2.6 ק״מ · אדירים 2.7 ק״מ · מגן שאול 2.8 ק״מ