אביטל
סמל למ״ס 2052 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 610 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 83.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אביטל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.2% | 20.5% | 959493 | 65 מתוך 1,19265 מתוך 1,03831 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 20.6% | 5.7% | 979799 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| ישר! | 8.2% | 16.1% | 302225 | 833 מתוך 1,192808 מתוך 1,038305 מתוך 408 |
| ש״ס | 6.3% | 5.3% | 908992 | 117 מתוך 1,192115 מתוך 1,03831 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 5.1% | 676377 | 386 מתוך 1,192382 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| ביחד | 3.2% | 9.3% | 261627 | 880 מתוך 1,192865 מתוך 1,038299 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494253 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575259 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.3% | 6.4% | 252416 | 873 מתוך 1,192782 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817987 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 181014 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038345 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 858394 | 144 מתוך 1,192142 מתוך 1,03820 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 83.9% | 44.0% | 848291 | 187 מתוך 1,192186 מתוך 1,03836 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 13.2% | 37.8% | 261922 | 884 מתוך 1,192844 מתוך 1,038319 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494252 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 81.1% | 78.0% | 757685 | 293 מתוך 1,192238 מתוך 1,03862 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 378 | 5,690,682 | 303329 | 833 מתוך 1,192691 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 63.3% | 31.7% | 0.4% | 4.2% | 66.1% | 240 | הליכוד 27.9% |
| 2009 | 82.0%▲18.7 | 17.2%▼14.4 | 0.0%▼0.4 | 0.0%▼4.2 | 70.3% | 261 | הליכוד 44.4% |
| 2013 | 78.5%▼3.4 | 18.4%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 2.7%▲2.7 | 69.7% | 261 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 81.6%▲3.1 | 7.6%▼10.8 | 0.0%±0.0 | 10.8%▲8.1 | 76.5% | 288 | הליכוד 61.1% |
| אפר׳ 2019 | 83.3%▲1.7 | 9.6%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 5.5%▼5.3 | 76.3% | 293 | הליכוד 62.8% |
| ספט׳ 2019 | 84.3%▲1.0 | 12.1%▲2.5 | 0.0%±0.0 | 3.3%▼2.2 | 79.4% | 306 | הליכוד 60.8% |
| 2020 | 88.5%▲4.2 | 11.2%▼0.9 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 330 | הליכוד 72.7% |
| 2021 | 84.6%▼3.9 | 14.4%▲3.2 | 0.0%±0.0 | – | 75.3% | 299 | הליכוד 60.2% |
| 2022 | 85.9%▲1.3 | 13.8%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.2% | 327 | הליכוד 47.1% |
| 2026 | 83.9%▼2.1 | 13.2%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 81.1% | 378 | הליכוד 49.2% |
מפקד 2022
| אביטל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 610 | 9,601,720 | 242727 | 873 מתוך 1,162746 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,604 | – | 121415 | 1,021 מתוך 1,162887 מתוך 1,027348 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.4% | 12.4% | 737070 | 303 מתוך 1,151298 מתוך 1,016123 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.4% | 25.8% | 231530 | 889 מתוך 1,159866 מתוך 1,027284 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 1.0% | 25.3% | 000 | 1,012 מתוך 1,0121,003 מתוך 1,003322 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,600 | 104,300 | 403351 | 696 מתוך 1,160690 מתוך 1,027202 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.1% | 69.8% | 429 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פרזון 1.3 ק״מ · יזרעאל 1.4 ק״מ · מיטב 1.4 ק״מ · אדירים 3.4 ק״מ · מגן שאול 4.0 ק״מ