מגן שאול
סמל למ״ס 1155 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 72.8% (ארצי 44.0%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגן שאול | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.7% | 20.5% | 908988 | 116 מתוך 1,192115 מתוך 1,03850 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 13.3% | 5.1% | 848192 | 194 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 408 |
| ישר! | 13.3% | 16.1% | 383034 | 743 מתוך 1,192724 מתוך 1,038270 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 10.0% | 5.7% | 777484 | 274 מתוך 1,192273 מתוך 1,03868 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 5.9% | 757467 | 289 מתוך 1,192261 מתוך 1,038130 מתוך 408 |
| ביחד | 4.0% | 9.3% | 292030 | 840 מתוך 1,192830 מתוך 1,038285 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484051 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038195 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757278 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03880 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.9% | 6.4% | 322923 | 806 מתוך 1,192738 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706678 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908997 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 72.8% | 44.0% | 777485 | 275 מתוך 1,192274 מתוך 1,03861 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 24.4% | 37.8% | 352830 | 781 מתוך 1,192752 מתוך 1,038284 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473950 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.0% | 78.0% | 565768 | 510 מתוך 1,192433 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 430 | 5,690,682 | 384241 | 739 מתוך 1,192600 מתוך 1,038243 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.9% | 58.1% | 0.0% | 13.2% | 56.5% | 136 | קדימה 37.5% |
| 2009 | 65.6%▲37.7 | 31.9%▼26.2 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼11.4 | 59.0% | 160 | הליכוד 41.2% |
| 2013 | 53.3%▼12.3 | 42.9%▲11.0 | 0.0%±0.0 | 3.3%▲1.5 | 68.5% | 210 | הליכוד ביתנו 33.8% |
| 2015 | 57.8%▲4.4 | 28.7%▼14.2 | 0.0%±0.0 | 13.2%▲9.8 | 76.0% | 258 | הליכוד 46.9% |
| אפר׳ 2019 | 69.5%▲11.8 | 25.8%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 3.6%▼9.5 | 80.6% | 302 | הליכוד 53.3% |
| ספט׳ 2019 | 64.3%▼5.2 | 30.5%▲4.7 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲0.6 | 80.2% | 308 | הליכוד 53.2% |
| 2020 | 68.6%▲4.3 | 31.1%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 81.6% | 315 | הליכוד 60.0% |
| 2021 | 67.4%▼1.2 | 31.2%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 72.3% | 279 | הליכוד 51.6% |
| 2022 | 70.5%▲3.1 | 28.0%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.7% | 329 | הליכוד 51.1% |
| 2026 | 72.8%▲2.3 | 24.4%▼3.5 | 0.0%±0.0 | 2.8%▲2.8 | 79.0% | 430 | הליכוד 44.7% |
מפקד 2022
| מגן שאול | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 830 | 9,601,720 | 434749 | 657 מתוך 1,162534 מתוך 1,027207 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,126 | – | 353937 | 760 מתוך 1,162628 מתוך 1,027257 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.7% | 12.4% | 696565 | 357 מתוך 1,151350 מתוך 1,016140 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.2% | 25.8% | 231530 | 894 מתוך 1,159871 מתוך 1,027287 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 34.6% | 25.3% | 888891 | 121 מתוך 1,012120 מתוך 1,00330 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 98,200 | 104,300 | 251734 | 866 מתוך 1,160854 מתוך 1,027266 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.8% | 69.8% | 1,003 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מוקייבלה 1.3 ק״מ · צנדלה 1.5 ק״מ · פרזון 2.7 ק״מ · מיטב 2.8 ק״מ · גן נר 3.1 ק״מ