דבורה

סמל למ״ס 146 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 63.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 4.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 18.3%2009: מחנה נתניהו 33.3%2013: מחנה נתניהו 24.4%2015: מחנה נתניהו 22.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 25.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 27.9%2020: מחנה נתניהו 29.9%2021: מחנה נתניהו 28.0%2022: מחנה נתניהו 29.5%2026: מחנה נתניהו 31.9%2006: המחנה שמולו 68.3%2009: המחנה שמולו 65.2%2013: המחנה שמולו 68.3%2015: המחנה שמולו 62.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 65.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 66.7%2020: המחנה שמולו 69.5%2021: המחנה שמולו 69.2%2022: המחנה שמולו 68.3%2026: המחנה שמולו 63.8%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.6%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהדבורהישראלאחוזוןדירוג
ישר!41.7%16.1%92929288 מתוך 1,19285 מתוך 1,03831 מתוך 408
הליכוד19.6%20.5%676373389 מתוך 1,192382 מתוך 1,038111 מתוך 408
ביחד13.5%9.3%615561457 מתוך 1,192456 מתוך 1,038153 מתוך 408
ישראל ביתנו6.1%5.9%838376188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03891 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.3%2.7%757276279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03892 מתוך 408
עוצמה יהודית3.7%5.7%514565577 מתוך 1,192571 מתוך 1,038142 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות3.7%5.1%575064507 מתוך 1,192503 מתוך 1,038141 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.1%1.7%797684241 מתוך 1,192238 מתוך 1,03866 מתוך 408
הדמוקרטים2.5%6.4%363229752 מתוך 1,192696 מתוך 1,038289 מתוך 408
ש״ס1.8%5.3%726979324 מתוך 1,192317 מתוך 1,03884 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי31.9%44.0%544967544 מתוך 1,192534 מתוך 1,038136 מתוך 408
גוש השינוי63.8%37.8%575249509 מתוך 1,192494 מתוך 1,038207 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש4.3%2.8%757175281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03894 מתוך 408
אחוז הצבעה71.3%78.0%1514211,006 מתוך 1,192887 מתוך 1,038321 מתוך 408
קולות כשרים1635,690,6824521,138 מתוך 1,192986 מתוך 1,038397 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200618.3%68.3%0.0%12.7%65.8%142העבודה-מימד 34.5%
200933.3%▲15.065.2%▼3.10.0%±0.00.0%▼12.760.3%141קדימה 40.4%
201324.4%▼8.968.3%▲3.00.0%±0.05.5%▲5.571.9%164העבודה 36.6%
201522.4%▼2.062.1%▼6.20.0%±0.015.5%▲10.074.4%161המחנה הציוני 45.3%
אפר׳ 201925.5%▲3.165.2%▲3.10.0%±0.08.7%▼6.870.0%161כחול לבן 54.7%
ספט׳ 201927.9%▲2.466.7%▲1.50.6%▲0.63.6%▼5.171.7%165כחול לבן 50.3%
202029.9%▲2.069.5%▲2.80.0%▼0.6–68.9%154כחול לבן 59.7%
202128.0%▼1.969.2%▼0.20.0%±0.0–64.7%143כחול לבן 26.6%
202229.5%▲1.568.3%▼0.90.0%±0.00.0%61.5%139המחנה הממלכתי 33.1%
202631.9%▲2.463.8%▼4.50.0%±0.04.3%▲4.371.3%163ישר! 41.7%

מפקד 2022

דבורהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3209,601,7205641,094 מתוך 1,162963 מתוך 1,027388 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,088–1221,145 מתוך 1,1621,010 מתוך 1,027399 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767472196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408
בני 65 ומעלה17.7%12.4%878684142 מתוך 1,151141 מתוך 1,01667 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)22.6%25.8%292136817 מתוך 1,159807 מתוך 1,027260 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)3.0%25.3%223989 מתוך 1,012980 מתוך 1,003312 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)94,400104,300211229921 מתוך 1,160903 מתוך 1,027289 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202255.8%69.8%1,059 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים